2737
2739
عنوان

مسخره کردن بعضی اسم ها توی مدرسه، دوستا و آشناها!

| مشاهده متن کامل بحث + 187388 بازدید | 218 پست
دوستان بهتره در کنارهمه این چیزهایی که میگیم به بچه هامون و نسل جدید یاد بدیم هر کسی اسمى داره که باید بهش احترام گذاشته بشه اسم هم قسمتى از شخصیت یه ادمه که با ارزش و قابل احترامه باید از همین نسل جدید شروع کرد و این چیزها رو اموزش داد
بگذار عشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو با یک نفر ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه ها خیلی مفید بود نظراتتون

من میخوام اسم پسرمو علی بذارم ولی میترسم با توجه به اینکه الان اکثر اسمها عجیب غریب شدن ممکنه اسمشو مسخره کنن یا بگن متحجری یا عربی یا قدیمی....

ماتهران زندگی میکنیم

کسی تحربه ای دراین خصوص داره؟

منم این اسما رو انتخاب کردم که هر کس اومد یکیشو مسخره کرد:

آنیل=> وانیل، آجیل

آنالی=> آنالیز

آماندا=> پاندا

دنیز=> تنیس

آدینا=> آدینه، جمعه

نازگل=>...خل😯😯😯

شایلین=> شائولین

😔😔😔

دارم مامان میشم😍
2740

راستش من توگروههای تلگرامی که بودم میدیدم پسراخیلی اسم دخترارومسخره میکنندبخاطرهمین خیلی روی اسم حساس شدم حتی چندباراس خودمنم مسخره کردن اسمایی که من دیدم مسخره میکردن ایناهستندفقط برای این میذارم که عزیزانی که میخوان برای بچه هاشون اسم بذارم باچش بازانتخاب کنن تافردابچه هاشون سرخورده نشن 

پانته آ:پاندا......پارمین وپارمیس رومخففش میکردن ی چیز بدی درمیومد...پریسا:پرسیاه...نیکی:نیکی کردم....سحر:سحرنخوردم گشنمه.....حسنا:چسنا...

آنیتا:چقدرعنی تو...ملیسا:خوب میلیسی آ....لیدا:ریدآ..

مروارید:قسمت آخرش ...مهشید:ترشید....شیده:ترشیده

کیمیا:کی میاد...هلیا:خیلی خلی آ...سپیده:سفیده سیاهه

نورا:هورا....نیکا:ریکا....ملورین:ملامین ....هیلا:هیولا

هیوا:حیوان...آوا:اوا ....نفس قفس کرفس بادگلو...باران :بوران ....کیارا:ی چیزبی میگن...گلسا:خلسا...نازگل:غازخل

دنیز:تنیس ...ببخشید من قصدم توهین نبود اسم واقعی خودم بین همین اسمایی که گفتم اتفاقاتومدرسه هیچوقت اسممومسخره نمیکردن همه هم میگفتن خیلیم اسمم روبورس وقشنگه ولی بیشترپسرااسم دخترارومسخره میکنن مخصوصا توفضای مجازی 

راستش من توگروههای تلگرامی که بودم میدیدم پسراخیلی اسم دخترارومسخره میکنندبخاطرهمین خیلی روی اسم حسا ...

دوست عزیز میشه بگی مخفف پارمیس و پارمین چه اسم بدی میشه؟ میخوام بدونم

🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

عزیزم اسم خودم پانته آاتفاقااسم خواهرکوچیکم پارمیس ماازروی عادت بهش میگفتیم پاری  پسرای عوضی بهش میگفتن پاری پاره نمیدونم پسرااین همه استعدادازکجاآوردن تومسخره کردن یعنی خواهرم ازوقتی مسخرش کردن دیگه نمیذاره اسمشومخفف بگیم  اقدامم کردیم برای تغییر اسم خواهرم که زیرهجده اصلانمیتونه اسمشوعوض کنه منم که یک سالی میشه دنبالشم گفتن نمیشه فقط میتونیم به اسمای مذهبی تغییربدیم