2733
2734
😂😂😂😂😂اینو ببین تو کاربری دیگه این هستی چقدر بیکار !!! اطلاعات از چ درسی میخوای 😂

اطلاعاتت رو برا خودت نگه دار خانم دکتر قلابی😐

لایک نکنید لطفااااااا، تگ نکنید لطفاااااا، درخواست الکی هم ج نمی‌دم ...  ،زندونه تنُ رها کن ای پرنده پر بگیر🕊️ کاربری دست یک روح در دو بدن 🤣دونفر....، برای خودت بجنگ چون تو ارزشش رو داری!و تمام زندگیت رو فقط عاشقانه خودت رو بپرست ؛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر حقیر !

حقیر تویی که اومدی از عقده هات و آرزو هایی که برآورده نشده رویا میبافی 😂🤣

خداروشکر دستتو رو کردم 

همه کاربرا هم فهمیدن 

روز خوش خانم دروغگو و احمق 

هر چقدر هم ریپ بزنی دیگه جوابتو نمیدم عادت ندارم با آدمای دروغ گو حرف بزنم 

2731
😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣چقد چیزی تو  از رو نمیری 😂😂 رو نیس که سنگ پا قزوینه

خیلی ضایع هستی ! مگه کسی رشته رو هم دروغ میگه خودت الکی گفتی فک میکنی همه مث خودتن ..ترم دو بیوشیمی ...!!!الان بچه های رشته های دیگه بعضیا ترم یک هم بیوشیمی داشتن ی چیزی شنیده ترم دو حالا ...خخخخ بدبخت

کاربری دست ۲ باره
بچه ها بریم  وقتمون با ارزش تر از این حرفاس که با یه  احمق هدرش بدیم  فقط کارب ...

بچه ها بریم کاربری های دیگه ات 😅😅😅آخی علاف ! بدو برو ضایع شدی ...! بچه قرتی

کاربری دست ۲ باره
2738
وایییی🤣🤣🤣🤣🤣 چرا از رو نمیره احمق 🤣🤣🤣

اعتماد به نفسش منو کشته اخ اینقدر سنگ قزوین میشه ادم

لایک نکنید لطفااااااا، تگ نکنید لطفاااااا، درخواست الکی هم ج نمی‌دم ...  ،زندونه تنُ رها کن ای پرنده پر بگیر🕊️ کاربری دست یک روح در دو بدن 🤣دونفر....، برای خودت بجنگ چون تو ارزشش رو داری!و تمام زندگیت رو فقط عاشقانه خودت رو بپرست ؛
حقیر تویی که اومدی از عقده هات و آرزو هایی که برآورده نشده رویا میبافی 😂🤣 خداروشکر دستتو رو کردم& ...

بخدا فهمیدی دارم راست میگم کم اوردی 😂😂😂بیوشیمی ترم دو 😂😂ی چیزی شنیده حالا 😅😅😅

کاربری دست ۲ باره
بخدا فهمیدی دارم راست میگم کم اوردی 😂😂😂بیوشیمی ترم دو 😂😂ی چیزی شنیده حالا 😅😅😅

تو کم اوردی بد حیا گفتم کارت دانشجویی بفرس همینجا بفرستیم هر دوتامون اونوقت میفهمیم کی دروغ میگه 

همین الان بفرستیم

2706