2752
2734
آهان ممنونم ♥️ پس کلا علوم پایه هم نمیخونن؟ از اول دارو رو مبخونن؟ این آزمون سال چندمه؟ سخته؟

نه گلم علوم پایه هس ولی آزمون علوم پایه نمیدن 

تقریبا سال پنج اینا میشه 

سطحش مثل علوم پایه هس یکم سخت تر از اون

حتی اسم ازمونی که قرار بود بدن هم نمیدونس  کارت دانشجویی هم بهش گفتم نفرستاد 😂گفتم منم میفرست ...

متاسفانه من اگه کارت دانشجویی شم بفرسته باور نمیکنم 

آخه مگه میشه یه دانشجو از وضعیت درس هایش خبر نداشته باشه 

لایک نکنید لطفااااااا، تگ نکنید لطفاااااا، درخواست الکی هم ج نمی‌دم ...  ،زندونه تنُ رها کن ای پرنده پر بگیر🕊️ کاربری دست یک روح در دو بدن 🤣دونفر....، برای خودت بجنگ چون تو ارزشش رو داری!و تمام زندگیت رو فقط عاشقانه خودت رو بپرست ؛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه گلم علوم پایه هس ولی آزمون علوم پایه نمیدن  تقریبا سال پنج اینا میشه  سطحش مثل علوم پ ...

مرسیی عزیزم ♥️

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
متاسفانه من اگه کارت دانشجویی شم بفرسته باور نمیکنم  آخه مگه میشه یه دانشجو از وضعیت درس هایش ...

😂😂😂😂😂اینو ببین تو کاربری دیگه این هستی چقدر بیکار !!! اطلاعات از چ درسی میخوای 😂

باشه 🤣🤣🤣 احمق خودتی و هفت جد و آبادت  دروغگو  دیگه دروغ‌هات لو رفت🤣🤣هیچکس باورت ند ...

چ اسکلایی .. ما ترم چهار بیوشمی داشتیم میگه ترم دو ..! ترم ۶ بیوشیمی بالینی داریم امتحان میانترم میخواد بگیره میگه ترم ۶ ندارین ...

بخدا تو دانشجو پزشکی نیستی ...! 

اره باشه بخاطر همین اسم ازمونتو میدونستم ولی تو نمیدونستی 😂😂🤣🤣

اکثر کاربرا منو میشناسن حتی با چند نفرشون تو تلگرام گروه هم داریم 

پس زر مفت نزن 

فعلا شما دروغ هات لو. رفته بدبخت😂

چ اسکلایی .. ما ترم چهار بیوشمی داشتیم میگه ترم دو ..! ترم ۶ بیوشیمی بالینی داریم امتحان میانترم میخ ...

😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣چقد چیزی تو 

از رو نمیری 😂😂

رو نیس که سنگ پا قزوینه 

ی چیزی میخوام بفرستم  نت یاری نمیده 😂😂ضایع شی

عجب 😂😂نت واسه چیزای دیگ یاری میده پس😂

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
2706