2737
2734
عنوان

قرص متفورمین

1158 بازدید | 10 پست

سلام وقتتون بخیر مامان من متولد سال ۵۱ هست و یکمم اضافه وزن داره قندشم ۱۰۰هست و دکترش براش این قرصو نوشته بود و الان شده ۹۸ بنظرتون واس این قند ۹۸ باید قرص بخوره 

بنظرتون بره پیش یه دکتر دیگ تا نظرشو بپرسه

یکمم کلیه ش رسوب کرده ک فک کنم چون ۲ ماه این قرصو خورده اینطوری شده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من اصلا سابقه دیابت توخانوادم نیست ی مدت زیاد کیک و شیرینی میخوردم توهمون روزهاهم آزمایش دادم پیش یکی از متخصصین تهران بردم برام متفورمین تجویز کرد یکماه خوردم دیگه نخوردم نمیدونم چرااز این قرص بدم میاد😖اصلا حس کردم سر سری این دارو رو برام تجویز کرد بااینکه خیلی ازش تعریف میکنن.شماهم مادرتو ببر میش دکتر خوب

2738
بنظرتون ماهی ۱ بار چک کنه خوبه؟

ماهی یبارم زیاده عزیزم 

بعد اینکه تحرک  ورزش یکو نیم ساعت در هفته 

رژیم غذایی شو رعایت کنه 

خیلی از افراد تو این سن دچار دیابت میشن و همین دیابت باعث بیماری های دیگه مثله بیماریهای قلبی عروقی کلیوی پوستی  و...میشه .خیلی خوبه که زود متوجه شدین دیابت زیره ۱۰۰معمولیه از ۱۰۰تا ۱۲۰مرحله پیش دیابتی هست به هر حال ممکنه طی چند ساله دیگه خدایی نکرده بازم بالا بره باید مراقب باشید مخصوصا اگر تویه بستگان درجه یک سایقه دیابت داشتید

تغذیه شو رعایت کنه نون جو بخوره و سوپ و مایعات و سبزیجات ...پدر منم متفورمین میخوره در معرض قند بود فعلا کنترل شده ست 

قند کنترل نشه خیلی خطرناکه خوبه که پیگیرید

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨