2137
2106

ارع 

ما دیگه اون نوجوونای قدیم نیستیم که با شنیدن سینوس کسینوس خندمون بگیره،      بزرگ شدیم،نه؟:))      ‌‌               ،،،،،، بچه کوچیکا بهمون میگن خاله،عمو. قدمون چند هوا بلندتر شده،دیگه دستمون به کابینت بلندای آشپزخونه میرسه و پامون به گاز و کلاچ...بعضیامون انقدر بزرگ شدن رفتن پی سیگار،بعضیامونم نه،دیدن غم و غصه شون دود کردنی نیست،نشستن خوردنش!    ما دیگه روزای برفی لیز نمیخوریم،        نه که زمینِ یخ زده لیز نباشه ها،فقط یاد گرفتیم باید با احتیاط قدم برداریم که با مخ نریم تو زمین...                    قلبامون چی شد راستی؟؟                                  بعضیامون دل شکستن،خیلیامون دل شکسته ن،بعضیامون دل باخته و بعضیامون دل تنگ...      ما خیلی وقته که دیگه بچه نیستیم،                                           ولی پیر شدیم یا بزرگ ؟؟                           اینه که جای بحث داره.. ....:))

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

خیلی کمرنگه 

ارع ولی خب دوتا خط افتاد دیگ 

مبارکع

ما دیگه اون نوجوونای قدیم نیستیم که با شنیدن سینوس کسینوس خندمون بگیره،      بزرگ شدیم،نه؟:))      ‌‌               ،،،،،، بچه کوچیکا بهمون میگن خاله،عمو. قدمون چند هوا بلندتر شده،دیگه دستمون به کابینت بلندای آشپزخونه میرسه و پامون به گاز و کلاچ...بعضیامون انقدر بزرگ شدن رفتن پی سیگار،بعضیامونم نه،دیدن غم و غصه شون دود کردنی نیست،نشستن خوردنش!    ما دیگه روزای برفی لیز نمیخوریم،        نه که زمینِ یخ زده لیز نباشه ها،فقط یاد گرفتیم باید با احتیاط قدم برداریم که با مخ نریم تو زمین...                    قلبامون چی شد راستی؟؟                                  بعضیامون دل شکستن،خیلیامون دل شکسته ن،بعضیامون دل باخته و بعضیامون دل تنگ...      ما خیلی وقته که دیگه بچه نیستیم،                                           ولی پیر شدیم یا بزرگ ؟؟                           اینه که جای بحث داره.. ....:))
2166

بله...مبارک ننه جون😅😍

من زندگی را سخت مجبورم🍁🍃   اللهّم صَل علی محمّد و آلِ محمّد و عجِل فرجهُم*                                          #سردارِ_مَـن♥                                                                                 من به مرگی فکر می کنم که زندگی هدیه میده🌱...مــن،یه حامیِ اهدای عضوم.                             
2165
اره بابا یه هفته از پریودت گذشته بعد زدی دمت گررررم مبارکه مبارکه چقدر اقدام بودی؟ 

چون سری های پیش منفی بود بی بی هام میترسیدم این باد بزنم زده بودم به بی خیالی اینم با اصرار همسری زدم 

۹ ماه اقدام 

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره بابا یه هفته از پریودت گذشته بعد زدی دمت گررررم مبارکه مبارکه چقدر اقدام بودی؟ 

ممنونم 

الهی هر کس بارداری از خدا میخواد خدا بهش بده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2183
منم این ماه اگه پریود بشم. وارد ماه نهم اقدام میشم    

من خودمو انداختم به انبه و موز 

روزی دو ساعت رقص 

دو روز قبل تخمک گزاریم یک شب درمیون نزدیکی داشتم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اسی مبارک باشه عزیزم😘واسه منم دعا کن یک ساعت دیگ بی بی چک میزنم منم روز۳۸ سیکلمه 😅 گلم علائمم دارم من خیلی کمر دردم فقط

میشه برام دعا کنی این ماه بی بی چکم مثبت بشه اگه دوست داشتی یک صلواتم مهمونم کن💜🙏مرسی دوست عزیز انشالله شما هم حاجت روا بشی🤲
اسی مبارک باشه عزیزم😘واسه منم دعا کن یک ساعت دیگ بی بی چک میزنم منم روز۳۸ سیکلمه 😅 گلم علائمم دارم ...

ممنون عزبزم 🤩

ان شالله هستی زیر تایپیکم برام بنویس جوابتو 

1
5
10
15
20
25
30
35
40