2737
2734
عنوان

بابام زد تو بینیم با پشت دست..

| مشاهده متن کامل بحث + 373 بازدید | 40 پست
زندگیامون گند خورده انگار تاپیکارو میبینم همش ناله و درد و بدبختی  گ.. تو این وضع

واقعا 

انگار هيچكي شاد و خوشبخت نيست😔

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان میخام در ازای رضایتش برا ازدواجمون شکایتمو پس بگیرم 

خوش به حالت كه جرات داري

من كه مجبورا هميشه به حرف بابام گوش دادم

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
خوش به حالت كه جرات داري من كه مجبورا هميشه به حرف بابام گوش دادم

من دیگه خسته شدم از این زندگی بخاطر همین باکی ندارم میخوام فقط از این زندگی برم ازدواج کنم اینا بدبختم کردن بعد بیام به حرفش گوش بدم خودمو بدبخت تر کنم

2728

منم ماشین بابامو برداشتم با خواهر بزرگم رفتیم دور زدیم 

بعد شام مهمونم کرد 

یکم دیر اومدم 

دعوام کرد 

گفت دیگه ماشینمو بهت نمیدم 

کلی هم بهانه گرفت و مامانمو دعوا کرد 

اشک دخترمم درآورد 

کلا از دماغم کشید بیرون همه چیزو

ولی چه کنم پدره 

سنش هم بالاست

بهم میریزه

ولی تا حالا رو هیچکدوم از بچه هاش دست بلند نکرده 

عزیزم اگه دکتری که معاینه کرده میگه نشکسته پس خیالت راحت باشه، ولی یه کم بیشتر شلوغش کن بابات ادب شه. 

چندتا دکتر دیگه هم برو چند بار عکس بگیر ، چند روز تو خونه هی بگو دماغم شکسته عمل میخواد . 

2740
واقعا  انگار هيچكي شاد و خوشبخت نيست😔

روبه هرطرف میری همش غصه س 😒

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
بابای من فرق داره 

نمیدونم از جو گیریه یا چی ولی وقتی میبینم دختری به عشقش نرسیده میگم کاش پسر می بودم میرفتم مثه جنتلمنا باهاش ازدواج میکردم خوشبختش میکردم غصه نخوره 

قهرمان زندگی خودت باش    حدیث چشم مگو      باجماعت کوران