2737
2739

همه اینجا تاحدودی منو میشناسین...من بارداری نهم الان هستم تاالان بخیر گذشته چون استراحت هستم حوصلم سرمیره و چون فکر های استرس زا نکنم میرم سرگوشیم وقتم روبا بازی میگذرونم....اما اینکه میدونن سقط مکرری و نباید شو‌ک بدن بهت ولی میان مسخره میکنن از دیروز تو یک بازی بخاطر همین حرفها حذفم کردن..دست خودم نیست دلم بشدتتت میلرزه....بچم بشدت توشکمم میلرزه....هرکارم میکنن نمیتونم خنده ها و توهین های خانوم هایی که ۳۶ ساله و بچه دارن نسبت به خودم رو فراموش کنم چکارکنم ‌‌..نفرین نمیکنم اما دلم شکسته ازبس بچم میلرزه توشکمم نمیتونم فراموش کنم...ولی اگه بچم چیزیش بشه هرگز نمیبخشم ...بخصوص شما طوبی خانوم که باعث تمام این توهین هایی که بهم شد شمابودی خانومی  توهم سن و سال خودم ....اما بچه بزرگ داری...اما من هنوز ...اینکه مشکلم رو تواون حال بدنم میلرزید دلم میلرزید و تومیخندیدی و مسخره میکردی هم به خدا می‌سپارم من کاری ندارم فقط سلامتی بچم رو میخام آروم نمیگیره دلم چکارکنم همینطور میلرزه بچم توشکمم

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند وقتته عزیزم؟خدا خودش بهت آرامش بده و به بقیه درک و شعور بیشتر

۱۶ هفته اصلا دلم میلرزه چکارکنم آروم نمیگیرم 

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
2731

کسی جز خودت نمیتونه بهت کمک کنه

باید خودتو آروم کنی آدماس مریض و دیونه پرن و قصدشون فقد ضربه زدن به ماست

اولین قدم مادر شدن قوی بودنه

شماباید انقدر قوی باشی ک اصلا ب این چیزا فکر نکنی

فیلم یاانیمیشن دانلود کن بشین ببین

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

۹ بار باردار شدین یا اشتباه تایپه؟اصلا بحث سرچیه بازی انلاین؟

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

عزیزم منم همسن شمام بچم ۸ماهشه. به بقیه چه ربطی داره که ما چندسالگی بچه دار بشیم یا چندتا بچه داریم مگه خرج بچه هامونو اونا میدن. سعی کن اروم باشه مدیتیشن یا یوگا تو خونه انحام بده. سعی کن اروم باشی همیشه

گر نگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🌾 خدایا ممنون ازت که ی بلوبری تو دلم گذاشتی.خدایا شکرت❤️🥹
2740
عزیزم برای کنترل اضطرابت چیکار گردی؟ میخوای یه سری بازی آرامش بخش بهت معرفی کنم ؟ کتاب چی؟ کتاب خو ...

نه اضطراب ندارم اما اینگه میدونن سقط مکررم ولی یهو مسخره کردن و حذفم گردن و تهمت زدن...‌دلمو شکست دلم دیروز خدا میدونه همینطور انگار یکی مکمل می‌کوبید به دلم میلرزید به شدت...الانم فراموشم نمیشه دیشب حالم خراب بود بس بیحال شده بود و دلم میلرزید و درد گرفته بود

انشالله صحیح و سالم نی نی تو بغل میگیری غصه نخور استرس نگیر به روزایی فکر کن که قراره دردونه تو بغل کنی نازش کنی بوسش کنی فکرای منفی رو دور کن تو محیط بد و پر استرس قرار نگیر کتاب بخون فیلمای شاد ببین

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️

بنظرت الان کسی باارزش تر از کنجد توی دلت و خودت وجود داره؟ امثال این طوبی ها تو دنیا زیاده اگر قرار باشه باحرفای اینا یاخندیدناشون حال خودمونو بد کنیم که ای دنیا جای زندگی نبود بیخیال باش عزیزم مهم اون فسقلی ناز تو دلته گوربابای ادمای بدذات 

بخند 

خوشحال باش

خدا هواتو داره 

برات ارامشی با بوی توت فرنگی ارزو میکنم جانم💙🦋

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 
فکر کنم کتاب بخونی خیلی بهتر باشه آخه گوشی هم برات خوب نیست قشنگم ازت دور باشه بهتره ،انشاالله خودتو ...

کتاب چشام ضعیفه سردرد شدید میشم فقط بازی  گاهی هفته ای یکبار میرم...بیشتر فیلم میبینم اما گاهی بسته ندارم میرم سر وقت بازی

2706