2752
2734
عنوان

خانم های متاهل بیایید لطفا همگی....

596 بازدید | 60 پست

از نظر شما زن شاغل باشه خوبه یا خانه دار؟

از همه لحاظ در نظر بگیرید و بگید

...دارم لاغر میکنم خیلی برام سخته اما چاره ای ندارم شدم ۱۱۰کیلو اگه امضامو دیدی بهم تذکر بده ک حتما باید وزنم و کم کنم مرسی باربی جون💕درحال انجام کارهای مهاجرتی هستم...مقصدآلمان...به انرژی مثبتون نیاز دارم خوشگلای من:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بستگی به شوهر داره

ولی در کل خوبه که هر زنی مستقل باشه

به دردش میخوره

امضام خونده شه🙏🏻❌ نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 من مرد نیستم،ولی رویاش تا ابد باهامه، پس بهم خرده نگیرید😔 دلم میخواد حداقل تو دنیای مجازی خودم باشم💔   لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊 هممون تنهاییم! هرچقدر تعداد پست بیشتر، تنها تر💔🙂

خوب و بد بودن واسه هرکس با توجه به شرایط خانوادگی روحی و مالی متفاوته

مثلا شاغل داریم کارمند دولته شاغل داریم فروشندس با درامد ناچیز

یکی نیاز مالی داره یکی نداره

شرایط خودتو همیشه بسنج

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!

ببین من شاغل بودم قبل ازدواج و چون خیلی کمبودا از طرف مادرم که شاغل بود داشتم ترجیح دادم نرم سرکار،همسرمم گفت خودت ببین چجوری راحتی و گفت اگه بری با نری سرکار من پولی که باید بهت بدم و میدم و واقعا الان تو یکسالی که خونم هرماه پول و داده و من پس اندازم برای خودم کردم

ولی خب بعضیا ذاتا دوستداارن کار بیرون و اینکع پول تو جیبی نگیرن از شوهر

بستگی به شرایط زندگی و روحیه فرد داره

من روحیم حوریه که کار بیرون خستم می‌کنه و جدای از اون اصلا هم نمیتونم به خوبی با مردم ارتباط برقرار کنم و سختمه در تعامل با افراد زیادی باشم 

خانه‌دار بودن یا شغلایی که تو خونه باشن مث مترجمی و نقاشی و ... ترجیح میدم

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند

خیلی بحث و دعوا سرش هست تو نی نی سایت. ‌کسی که درامد شرافتمندانه داره هم احترامش بالا میره هم تو زندگی قدرت تصمیم گیری و پشتوانه به دست میاره. کسی راحت بهش زور نمیگه. حتی خانواده همسر زیاد دخالت نمیکنن. 

هر چقدر هم مردی مهربون باشه و بگه من خانم خانه دار میخوام پشتش این قضیه هست که به دلایلی میخواد زنش وابستش باشه‌.. تامام.

من هردو رو تجربه کردم 

هیچکدوم خوب یا بد مطلق نیست

بسته به شرایط زندگی تغییر میکنه 

اما عامل مهم اینجا بچه هست که ترجیحا کار مادر طوری باشه بهش فشاری نیاد کار سخت هم زن رو خسته میشه هم از لحاط روحی دیگه نمیکشه به فرزند و شوهر و خونه برسه 

اما کار سبک خوبه 

هم هم حس استقلال زن حفظ بشه هم خونه زندگی اسیب نبینه هرچقدرم بگیم شراکت مرد باید تو کارای خونه باشه اخرش خانمها خیلی بهتر از پسش بر میان 

لطفا لایک نکنید ممنونم .
2706