2194
2106
عنوان

دعوای پدر و مادر

220 بازدید | 13 پست

پدر و مادرم در سن بالا اختلاف شدیدی پیدا کردند و من شدم محرم اسرارشون. متاسفانه پدرم زن دوم گرفتن و من که مدتهاست فهمیده بودم الان از چیزی که میترسیدم سرم اومد.

مادرم فهمیدن...

خدا صبرت بده عزیزم❤

اینم میگذره.. تو قصه نخور

اگر حالتان گرفته است و مجبورید در خانه بمانید، زمزمه کنید:خدایا هزاران هزار شکرت🤲که در خانه هستم نه در بیمارستان.شکرت🤲روی مبل نشستم نه در بستر بیماری.شکرت🤲راحت نفس میکشم نه با مشقت و درد و رنج.شکرت🤲طعم غذا هارا میچشم و لذت میبرم نه اینکه با سرم تزریقم کنند.شکرت🤲دلتنگ هستم ولی به لطف تو امیدوارم.شکرت🤲که صدا و تصویر عزیزان راه دورم را میبینم و می شنوم.شکرت🤲بهار را دوباره دیدم و پایان عمرم نبود.شکرت🤲خورشید با مهر و بی منت بر سرمان میتابد.شکرت🤲با باران رحمتت طبیعت زنده شده،و دوباره گیاهان سر از زمین برآورده و چشم هایم را نوازش میدهد.شکرت🤲امروز قدر همه داشته هایم را فهمیدم،شکر که شکر گزارتم.🤲🙏🤲خدای مهربانم..زنده هارا شکر و صبوری ...رفتگان را رحمت..بیماران را سلامت..ناامیدان را بشارت..ببخشای..از فضل و کرمت..آمین یا رب العالمین..🤲❤

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

بگو عزیزم...میدونی امشب باشوهرم دعوا کردم شوهرم صداشو برد بالا بچه هام ترسیدن گریه کردن...بعدش که باباشون رفت بیرون دختر کوچیکم چهارسالشه گفت شما چقد بی محبتین..خب ازهم جدا زندگی کنین...ینی دهنم واموند..که یه بچه کوچیک چقد درکش بالاس دیگه تصمیم گرفتم جلوشو بحث نکنم

بگو عزیزم...میدونی امشب باشوهرم دعوا کردم شوهرم صداشو برد بالا بچه هام ترسیدن گریه کردن...بعدش که با ...

جالب اینجاست که بابا مامان من هیچ وقت جلوی ما دعوا نکردنمن اصلا صدای بلند بابام رو نشنیدم

2050