2733
2734
عنوان

دیگه امیدی ندارم😭😭😭😭💔🎈

1397 بازدید | 116 پست

همه امیدم به این ماه بود نذر کرده بودم کلی دعا کردم متوسل شدم به حضرت علی اصغر متوسل شدم به حضرت عباس به رقیه به همشون دست به دامان همشون شدم که معجزه بشه برام و این ماه حامله باشم میدونستم طبیعی حامله نمیشم اما بهشون اعتقاد دارم که حاجت میدن ک معجزشون برای امثال ماهاست که طبیعی باردار نمیشیم اما انگار خیلی بدم که حاجتمو ندادن دست رد ب سینم زدن😭😭😭😭😭😭😭😭 دیروز پریود شدم حالم خیلی بده ۴ ساله که هرماه میگم ماه بعدی ماه بعدی اما نمیشه ک نمیشه 😔💔 دیگه این بزرگوارا دست رد ب سینم زدن منو نا امید از در خونشون رد کردن دیگه امیدی ندارم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️

عزیز دلم امیدت رو از دست نده

جاری من ۱۶ سال نازایی داشت دیگه وقتی دکترا ازش قطع امید کردن شروع کرد با شوهرش بره مسافرت و مهمونی یهو باردار شد

یه چند ماه بهش اصلا فکر‌نکن و روح خودتو آزار نده بسپر به خدا و سعی کن از لحاظ روحی خودتو درمان کنی باور کن خیلی زود دامنت سبز میشه هیج وقت امیدت رو از دست نده

🔴اتفاق های خوب سراغ کسی می آید ک صبر میکند...اماا اتفاق های بهتر سراغ کسی می اآید ک تلاش میکند..🔴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

دیگه دلم به ته نا امیدی رسیده هی گفتن بیخیال باش میشی چندماه بیخیال بیخیال شدم ب خودم اومدم دیدم چندین ماه گذشته اما خبری نشد هی خبر حاملگی بقیه ب گوشم خورد بخدا قسم کلی براشون ذوق کردم برا بچه هاشون دعا کردم، رفتم در خونه امام رضا متوسل شدم ب جوادش جوابمو نداد تو شبهای محرم متوسل شدم ب امام حسین و بچه هاش گفتم این دیگه تهشه یا حاجتمو میدن یا ردم میکنن هرشب برای علی اصغر لالایی خوندم پاهامو تکون دادم روضه خوندم اشک ریختم نذر کردم سال دیگه شیر بخرم ببرم شب علی اصغر پخش کنم بازم ردم کردن دیگه برم در خونه کیو بزنم اخه 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️

الهی به حق علی اصغر دامن همه منتظرا رو سبز کن 

رَبِّ هَبْ لی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً اِنَّکَ سَمیعُ الدُّعاء   اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم 
عزیز دلم امیدت رو از دست نده جاری من ۱۶ سال نازایی داشت دیگه وقتی دکترا ازش قطع امید کردن شروع کرد ...

دیگه نمیتونم بخدا دست خودم نیست چیکار کنم 😭😭😭😭😭😭

با همین روحیه انتظار داری بدنت چه جوابی بهت بده؟خانم  استرس و فشار و ناراحتی از تمام کلمه هان د ...

😭😭😭😭😭😭

عزیزم تا وقتی استرس داشته باشی نمیشه بیخیال باش مشکلی که نداری یدفعه میبینی حامله شدی

یخدا بیخیالم شدم بیخیال بیخیال اما ب خودم اومدم دیدم چندین ماه گذشته و خبری نشد همش الکیه وقتی نمیشه یعنی نمیشه😔😭😭😭