2737
2734
عنوان

دیگه امیدی ندارم😭😭😭😭💔🎈

| مشاهده متن کامل بحث + 1397 بازدید | 116 پست
درکت میکنم 😔

گفتم اگه این ماهم حامله نباشم میگم ک ردم کردن 😭😭😭😭 میگم که اشکامو ندیدن صدامو نشنیدن مگه چی خواستم ازشون یه بچه سالم ن تنها برای خودم برای همه ی بی بچه ها خواستم😔 من حتی الان ک پریود شدم نمیخوام باور کنم ک حامله نیستم چقدر من بدبختم😭😭😭😭😭😭

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم مشکلتون چیه؟

شوهرم اسپرمش ضعیفه خیییییییلی ضعیف ک نمیشه ک نمیشه همه جوره تقدیت کردیم نشد اصلا شاید تا الان ضعیف ترم شده باشه 

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️
گفتم اگه این ماهم حامله نباشم میگم ک ردم کردن 😭😭😭😭 میگم که اشکامو ندیدن صدامو نشنیدن مگه چی خواس ...

الهی عزیزم

من کاملا میفهممت

خودم ۶ ساله منتظرم

حتی ای وی اف هم کردم نشد

مجددا باید ای وی اف کنم که هزینه هاش خیلی بالاست

برای باردار شدنم‌ صلوات بفرست🙏🏻❤
2731
شوهرم اسپرمش ضعیفه خیییییییلی ضعیف ک نمیشه ک نمیشه همه جوره تقدیت کردیم نشد اصلا شاید تا الان ضعیف ت ...

ای یو آی نکردی تا حالا؟

از زندگیت لذت ببر،تو فکر بچه نباش،هر وقت نوبتت باشه خدا بچه رو میزاره تو دامنت،حتما حکمتی داره،ناشکر ...

نمیتونم خیلی  تنهام حسرت بچه دارم دلم میخواد مادر بشم دوست ندارم سنم بره بالا دلم یه بچه سالم میخواد اخه چرا نمیشه 😭😭😭 چقدرها در روز دارن بچه سقط میکنن خدا چرا ب اونا میده ب من نمیده ک حسرت میخورم

دیگه نمیتونم بخدا دست خودم نیست چیکار کنم 😭😭😭😭😭😭

امیدت رو از دست نده

استرس و افسردگی‌رو از خودت دور کن

خواهرامم ۱۵ سال نازایی داشت کاشت دوقلو گرفت

الان بچه هاش ۱۳ سالشونه یه دختر و پسر

ولی حتی یه ثانیه نا امید نشد همیشه هم دوقلو میخواست خدا هم‌بهش داد

🔴اتفاق های خوب سراغ کسی می آید ک صبر میکند...اماا اتفاق های بهتر سراغ کسی می اآید ک تلاش میکند..🔴
الهی عزیزم من کاملا میفهممت خودم ۶ ساله منتظرم حتی ای وی اف هم کردم نشد مجددا باید ای وی اف کنم ...

ماهم الان نمیتونیم هزینه ای وی اف رو بدیم اگه انجام بدیم این همه هزینه کنیم نشه چی بعد دیگه از کجا بیاریم باز انجام بدیم😭😭 خدا خودش میدونه نمیخوام درگیر این چیزا بشم درگیر بیمارستان بشم دلم میخواد طبیعی باردار بشم معجزشو ب من نشون بده معجزه برا ماهاست دیگه 😔😭 الهی عزیزم به زودی توام باردار بشی 🤲

2738
امیدت رو از دست نده استرس و افسردگی‌رو از خودت دور کن خواهرامم ۱۵ سال نازایی داشت کاشت دوقلو گرفت ...

خدا براش نگه داره عزیزم الان هزینه هاش خیلی زیاد شده خیلی سخته تازه امکان داره مثبتم نشه خیلیا میگن انجام دادن مثبت نشده 

دیگه دلم به ته نا امیدی رسیده هی گفتن بیخیال باش میشی چندماه بیخیال بیخیال شدم ب خودم اومدم دیدم چند ...

منم مثل شما بودم تجربه خودم میگم  یه کار بدی که برات سخته انجامش ندی به نیت بچه دار شدنت انجام نده ، یعنی بگو من این قدم برداشتم خدا هم یه قدم بیاد فقط با دعا که نمیشه

ماهم الان نمیتونیم هزینه ای وی اف رو بدیم اگه انجام بدیم این همه هزینه کنیم نشه چی بعد دیگه از کجا ب ...

منم همسرم ضعیفه

همش میگم یعنی میشه معجزه شه و منم طبیعی باردار شم

فقط کافیه خدا اراده کنه برامون😔

منم مثل شما بودم تجربه خودم میگم  یه کار بدی که برات سخته انجامش ندی به نیت بچه دار شدنت انجام ...

امیدوارم که جواب بگیرم 🥺

منم همسرم ضعیفه همش میگم یعنی میشه معجزه شه و منم طبیعی باردار شم فقط کافیه خدا اراده کنه برامون😔

آره خودم مشکلی ندارم اگه یکم قوی تر بود شاید تا الان دوبار هم حامله میشدم اما خیلی ضعیفه و هربار روز تخمکگذاری رابطه داریم اما بی فایدست چون اسپرمش خیلی ضعیفه و نمیگیره فقط خدا میتونه معجزه کنه یه ماه فقط یه دونه اسپرمش اونقدری باشه که تخمکمو بارور کنه برای خدا کاری نداره آخه😭😭😭😭😭

منم مثل شما بودم خیلی دعا کردم مستجاب نشد ولی وقتی یه قدمی برداشتم شد

مثلا چیکار کنم