2737
2739
عنوان

دیگه امیدی ندارم😭😭😭😭💔🎈

| مشاهده متن کامل بحث + 1397 بازدید | 116 پست
قربونت برم منم اگه قابل باشم دعاگوی شما هستم 😘😘

خیلی ممنون عزیزم خیلی ماهی❤

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله همش حتی موقع دسشویی رفتن آب سرد میگیره رو بیضه هاش و هم تو حمام با خنک دوش میگیره و روزهای حساس ...

ان شاءاللهتا آخر این ماه باردار شی

خسته ام مثل مرد هزار چهره که میگفت:نمــی دونــم چــرا تــو زنــدگــیم هِـــی نمــیــشه”💔
2728
درسته کاملا باید خود خدا بخواد اما شما هم هر کار از دستت بر میاد انجام بده که بعدا شرمنده دلت نباش ...

یه دوستی دارم که مثل خودتم  منتظر بود...البته اون الان بچه دومش هم دیشب فهمیده حامله هست.تا قبل بچه اولش اکثرا به هم پیام می‌دادیم و از حال هم خبر داشتیم دیگه بعد اینکه بچه اولش که با معجزه بود (لباس تبرک براش آورده بودن))باردار شد دیگه به من پیام نمیداد مگر من بهش میدادم ک اونم خیلی کوتاه جوابمو میداد...خیلی ناراحت شدم چقدر آدما زود رنگ عوض میکنن حالا دیشب فهمیدم بچه دومش بارداره بهش ک تبریک گفتم و چنتا سوال ازش کردم حتی به خودش زحمت نداد جوابمو بده😓خیلی تو خودم احساس تنهایی کردم با خودم میگفتم بقیه آدم حسابم نمیکنن حتی😓اما اینو یادت باشه ما هم خدایی داریم جانم که به اندازه ی همه چیز و همه کس برامون کافیه❤️

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
یه دوستی دارم که مثل خودتم  منتظر بود...البته اون الان بچه دومش هم دیشب فهمیده حامله هست.تا قبل ...

عزیزم😔

چقدر میفهممت

خود خدا کمکمون کنه بتونیم با دردمون کنار بیایم

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
عزیزم😔 چقدر میفهممت خود خدا کمکمون کنه بتونیم با دردمون کنار بیایم

آره فقط خدا کمکمون کنه.😔خیلی از آدما وقتی به آرزوشون میرسن دیگه همدرد قدیمی خودشونو یادشون میره

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
دیگه دلم به ته نا امیدی رسیده هی گفتن بیخیال باش میشی چندماه بیخیال بیخیال شدم ب خودم اومدم دیدم چند ...

در خدا رو ........

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍
2740
در خدا رو ........

دیگه مهم نیس برام داد ، داد ، ندادم نداد چیکار کنم خودمو ک نمیتونم بکشم نمیتونم ک همش غصه بخورم دیگه نمیگم ، هر چی شد شد، ان شاءالله فقط اگه داد سالمشو بده، ندادم ک حتما دوس نداره من مامان بشم ، دیگه بیخیالش شدم 🥲🎈🚶🏼‍♀️

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️
دیگه مهم نیس برام داد ، داد ، ندادم نداد چیکار کنم خودمو ک نمیتونم بکشم نمیتونم ک همش غصه بخورم دیگه ...

قربونت برم...🥺♥️ خدا بزرگه شاید نمی‌خواد اذیتبشی ما  بعضی وقتا یه چیزای رو می‌خواییم که خدا می‌دونه به صلاحمون نیست داستان های هزار و یک شب رو توی یوتیوب گوش بده یه داستان داره در مورد بچه خواستن بود انشا الله بیای خبر بارداری تو بدی گلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍
قربونت برم...🥺♥️ خدا بزرگه شاید نمی‌خواد اذیتبشی ما  بعضی وقتا یه چیزای رو می‌خواییم که خدا می ...

بله منم دیگه بهش نمیگم، هرطور خودش صلاح میدونه، دیگه تسلیم شدم از فکرش اومدم بیرون ، خیلی غصه میخوردم شبانه روز میگفتم بچه هی میرفتم دکتر اما الان یک ماهی هست دیگه از بچه هیچی نمیگم دیگه بهش فکر نمیکنم 🥲🎈

بله منم دیگه بهش نمیگم، هرطور خودش صلاح میدونه، دیگه تسلیم شدم از فکرش اومدم بیرون ، خیلی غصه میخورد ...

🫂🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40