2733
2739
عنوان

کرم روشن کننده درمالیفت

3293 بازدید | 13 پست

سلام کسی استفاده کرده ?تاثیری داره? اگه کرم روشن کننده خوبی استفاده کردین و جواب داده ممنون میشم معرفی کنید

با زندگی نساز،زندگی رو بساز.
من 10 روزه دارم استفاده میکنم حس خوبی بهش دارم. نه اینکه بگم خیلی تاثیر گذشته.. اما پوست صورتم شفاف ...

عزیزم صورتش با بدن فرق میکنه? مثلا واسه زیربغل و کشاله ران میخوام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من 10 روزه دارم استفاده میکنم حس خوبی بهش دارم. نه اینکه بگم خیلی تاثیر گذشته.. اما پوست صورتم شفاف ...

قیمتش چنده ؟

عکسشومیزاری

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰
2731
2740
عزیزم چقدر گرفتیش?چ مدت استفاده کردین?

270 تومن گرفتم. الان نمیدونم چند شده. من یه 5 ماهی داشتم. ولی خیلی خوب بود واقعا. ابرسان و روشن کننده avene 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
270 تومن گرفتم. الان نمیدونم چند شده. من یه 5 ماهی داشتم. ولی خیلی خوب بود واقعا. ابرسان و روشن کنند ...

ممنون عزیزم 🌹 واسه ناحیه خصوصیم میشه استفادش کرد?

ممنون عزیزم 🌹 واسه ناحیه خصوصیم میشه استفادش کرد?

نه واسه نواحی خاص کرم های مخصوصش و بگیر چون اینو بگیری به صرفه نیست واسه همه جا بزنی. 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️