2733
2734
عنوان

😔😔دکتر زنان برای نازایی در مشهد

| مشاهده متن کامل بحث + 4308 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم  الان پسرم تقریبا ۵ ماهشه  دکترمم فرزانه سبحانی بودن

به به چ عالی مبارکا باشه ان شالله بسلامتی ب ذنیا بیاد عزیزم میشه بگی چه داروهایی استفاده کردی و کدوم دکتر رفتی؟؟ چون منم تنبلی تخمدان دارم

2728

دکتر عاطفه الهویی نظری من رفتم پیششون با یک دوره دارویی ک داد بعدش باردارشدم وخداروشکر زایمانمم ایشون انجام دادن خیلی زایمان راحت و خوبی داشتم و مهمتر اینکه انقد بخیه هارو تمیز و جذبی زدن خیلی کارشون عالیه 

به به چ عالی مبارکا باشه ان شالله بسلامتی ب ذنیا بیاد عزیزم میشه بگی چه داروهایی استفاده کردی و کدوم ...

دنیا اومده عزیزم الان 8ماهشه 

کلومیفن آمپول hmg , hcg پودر اینوفولیک ، مکمل تقویتی 

عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد...
پس به زودی انشالله دوباره ام حامله میشی

سلام عزیزم ببخشید میشه جوابم بدی 

از دکترت فرزانه سبحانی راضی بودی؟ زایمانت طبیعی بود ؟ چه بیمارستانایی میره لطفا جوابم بده اگه دیدی پیامم میخام برم پیشش چون نزدیکه به خونمون نمیدونم چجور دکتریه

فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
سلام عزیزم ببخشید میشه جوابم بدی  از دکترت فرزانه سبحانی راضی بودی؟ زایمانت طبیعی بود ؟ چه بیم ...

سلام عزیزم من خیلی وقته اینجا نبودم ، انشالله تا الان باردار شدی ، فرزانه سبحانی عالیه ، من پیشش باردار شدم بعد یکسال اقدام تنلی تخمدان داشتم ، سرکلاژم‌کرد تو بارداری که فوق العاده راضی بودم ، برای بیمارستان بنت الهدی بهم نامه داد برای سزارین ولی من دو روز قبلش فشارم رفت بالا اورژانس منو برد رضوی اونجا نزاشتن خارج بشم از بیمارستان و زایمانم کردن چون اورژانسی بودم و در خطر ولی اونجام خیلی راضی بودم ، خیلی دوست داشتم خانم سبحانی عمل کنه ولی قسمت نشد ، انشالله برای بچه بعدیم ، ولی خواهرمو سزارین کرد و خیلی راضی بود ، بیمارستانهای بنت المهدی ، مادر ، امام زمان و مهرگان هستن خانم سبحانی 

عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد...
2740
سلام متوجه شدم باردار شدید عزیزم کجا دکتر رفتید منم از خراسان ام میخام بیام مشهد دکتر تنبلی تخمدان د ...

انشالله تا الان باردار شدید 

من یک سال تنلی تخمدان داشتم و بعد یکسال باردار شدم دکترم هم فرزانه سبحانی بودن