2733
2734
عنوان

😔😔دکتر زنان برای نازایی در مشهد

| مشاهده متن کامل بحث + 4302 بازدید | 38 پست

شماره مطب:38449557. ادرس هم‌ محتشمی ۱ ساختمان قاصدک طبقه دوم دکتر لعیا شیرین زاده . روز های فرد هم میشینه بازم چون عمل زیاد داره باید با منشی هماهنگ‌کنی 

فقط نوبت دهی هم تلفنی داره هم اینترنتی . ممکنه هم هست یک هفته ای طول بکشه که نوبت بده‌چون  خیلی مریض داره. شماره منشی هم میدم که اگه مطب نبود زنگ بزنی نوبت بگیری  ۰۹۳۸۳۳۴۱۴۲۹ فامیلشو یادم نیست . 

ساعت مطب هم از صبح ۱۲ هست تا شب ۱۲ 

امید دارم به روزی که منم مادر بشم 😍                                 بعد سه ماه صدای  💓 کوچلووشو بشنوم 😍.             بعد ۹ ماه بیاد بغل مامان بابا ش .👣                             اخ که من فدای خنده هات بشم مامانی 😣.              میشه برای مامان شدنم یه صلوات با دل های پاک تون بفرستید 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت برم برام دعا کن  چند وقته اقدام بودی حامله شدی؟ چه داروهایی بهت دادن حامله شدی؟ چرا نمو ...

فدات . ۴ ماه اقدام بودم که حامله شدم ماهی که حامله شدم قبلش رفتم پیش همین دکتر که برام چکاپ کامل نوشت . ویتامین D فولیک اسید + ید . من کم کاری تیروئید داشتم که دکتر دارو نوشته بود بعد چون می خواستم برم سفر نگرفتم بعد سفر فهمیدم باردارم که تا دارو خوردم فایده نداشت . رفتم سونو گفت باید ۶ هفته باشه ولی ۴ هفته اش بود . دکتر هم گفت نمیمونه بزار بیفته . که طبیعی سقط شد .

امید دارم به روزی که منم مادر بشم 😍                                 بعد سه ماه صدای  💓 کوچلووشو بشنوم 😍.             بعد ۹ ماه بیاد بغل مامان بابا ش .👣                             اخ که من فدای خنده هات بشم مامانی 😣.              میشه برای مامان شدنم یه صلوات با دل های پاک تون بفرستید 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌹

الانم دو ماه اقدامم زیر نظر دکتر . 

2731
شماره مطب:38449557. ادرس هم‌ محتشمی ۱ ساختمان قاصدک طبقه دوم دکتر لعیا شیرین زاده . روز های فرد هم م ...

مرسی عزیزم خیلی خیلی بهم لطف کردی 

انشالله خدا هر چی میخوای بهت بده و یه نی نی خوشگل و سالم دنیا بیاری

عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد...
مرسی عزیزم خیلی خیلی بهم لطف کردی  انشالله خدا هر چی میخوای بهت بده و یه نی نی خوشگل و سالم دن ...

وایییییییی مرسی خوشگلم . انشالله مشکلت حل بشه . 

😘😘😘 انشالله نصیب خودت بشه .

فدات . ۴ ماه اقدام بودم که حامله شدم ماهی که حامله شدم قبلش رفتم پیش همین دکتر که برام چکاپ کامل نوش ...

پس به زودی انشالله دوباره ام حامله میشی

عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد...
وایییییییی مرسی خوشگلم . انشالله مشکلت حل بشه .  😘😘😘 انشالله نصیب خودت بشه .

فدای تو عزیییزممم❤❤❤❤

انشالله برای همه ی اونایی که منتظرند 

2740
پس به زودی انشالله دوباره ام حامله میشی

مرسی گلم انشالله

فدای تو عزیییزممم❤❤❤❤ انشالله برای همه ی اونایی که منتظرند 

سلام عزیزم کدوم دکتر رفتید ؟که باردار شدید

💛گروه زرد💛  شروع رژیم :۱۴۰۲/۱/۳ وزن شروع۸۳.۶۰۰ هدف اول : ۷۹~~~~هدف دوم : ۷۵~~~~ هدف سوم:۶۹~~~~ وزن هدف:۶۳~~~~ وزن فعلی (ناشتا):  ۸۲.۹۰۰
سلام عزیزم کدوم دکتر رفتید ؟که باردار شدید

دکتر فرزانه سبحانی

قربونت برم برام دعا کن  چند وقته اقدام بودی حامله شدی؟ چه داروهایی بهت دادن حامله شدی؟ چرا نمو ...

سلام عزیزم شما رفتی پیش دکتر لعیا شیرین زاده؟

💛گروه زرد💛  شروع رژیم :۱۴۰۲/۱/۳ وزن شروع۸۳.۶۰۰ هدف اول : ۷۹~~~~هدف دوم : ۷۵~~~~ هدف سوم:۶۹~~~~ وزن هدف:۶۳~~~~ وزن فعلی (ناشتا):  ۸۲.۹۰۰
اگر کسی دکتر خوب سراغ داره لطف کنه و کمک کنه بهم  ممنونم

عزیزم برو پیش دکتر بی بی مرضیه حسینی

احمداباد عارف۵...بی نهااایت دکتر خوبیه

خیلی دستش سبکه.تشخیصش عالیه و داروهایی که میده خیلی زوداثرمیکنه

سلام عزیزم شما رفتی پیش دکتر لعیا شیرین زاده؟

نه فرزانه سبحانی رفتم

عزیزم برو پیش دکتر بی بی مرضیه حسینی احمداباد عارف۵...بی نهااایت دکتر خوبیه خیلی دستش سبکه.تشخیصش ...

مرسی عزیزم 

الان پسرم تقریبا ۵ ماهشه 

دکترمم فرزانه سبحانی بودن

2706