2410
2553
عنوان

😔😔دکتر زنان برای نازایی در مشهد

4003 بازدید | 38 پست

سلام من یکساله که اقدام به بارداری کردم و نتیجه نگرفتم 😔😔

شب و روزم شده فکر و خیال و گریه 😢

دیگه نمیدونم چیکار کنم ، واقعا انتظارش داره داغونم میکنه

اگر دکتر زنان خوب برای نازایی تو مشهد سراغ دارید برام اسم و شمارشو بزارید 

ممنونم از همتون 💙💛

عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد...
به خودت میگی نازا شاید مشکل ازشوهرت متنفرم از کلمه نازایی

نه عزیز دلم شوهرم آزمایش اسپرم داده و کاملا سالمه 

مشکل از منه ، خب مجبور بودم بگم برای چی که تجربشو داشته باشن و تو همون حیطه دکتر مجرب بهم معرفی کنن

من یکساله اقدامم، منم ازین کلمه متنفرم گریم گرفت وقتی تایپش کردم اینجا...

عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم من مشهدم . دکتر خوب برو پیش لعیا شیرین زاده رد خور نداره من یک ماه رفتم پیشش باردار شدم ولی خوب نموند ‌‌ولی خیلی دکتر خوبیه . کلی نازایی بوده رفتن پیشش جواب داده . دستش هم سبکه زود باردار میشی . یه خوبی هم داره که الکی بهت دارو نمیده یا به نفع خودش کاری نمیکنه فقط سلامتی بیمارش مهمه 

امید دارم به روزی که منم مادر بشم 😍                                 بعد سه ماه صدای  💓 کوچلووشو بشنوم 😍.             بعد ۹ ماه بیاد بغل مامان بابا ش .👣                             اخ که من فدای خنده هات بشم مامانی 😣.              میشه برای مامان شدنم یه صلوات با دل های پاک تون بفرستید 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌹
2720

اگر کسی دکتر خوب سراغ داره لطف کنه و کمک کنه بهم 

ممنونم 

اگه  خواستی بری پیشش بگو ادرس و شماره تلفن بزارم برات 

امید دارم به روزی که منم مادر بشم 😍                                 بعد سه ماه صدای  💓 کوچلووشو بشنوم 😍.             بعد ۹ ماه بیاد بغل مامان بابا ش .👣                             اخ که من فدای خنده هات بشم مامانی 😣.              میشه برای مامان شدنم یه صلوات با دل های پاک تون بفرستید 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌹
اگر کسی دکتر خوب سراغ داره لطف کنه و کمک کنه بهم  ممنونم

همین لعیا شیرین زاده عالیه مطمئنم بری پشیمون نمیشی 

2714
گلم من مشهدم . دکتر خوب برو پیش لعیا شیرین زاده رد خور نداره من یک ماه رفتم پیشش باردار شدم ولی خوب ...

ایشالا دوبارم حامله میشی 

مرسی عزیییزم ، بی زحمت شماره و آدرسشو میدی بهم ، نوبت دهیش چجوریه؟ 

من مشکلم تنبلی تخمدانه با دارو فولیکولام رشد میکنن بدون دارو نه😔 

شوهر سابقم که کاملا مشکل داشت

من شوهرم آزمایش داد همون اول دکترم گفت اسپرماش خیلی هم نرمال و خوبن 

من تنبلی دارم 

ایشالا دوبارم حامله میشی  مرسی عزیییزم ، بی زحمت شماره و آدرسشو میدی بهم ، نوبت دهیش چجوریه؟&n ...

مرسی گلم انشالله که تو هم مادر بشی اره الان برات میزارم 

اگه  خواستی بری پیشش بگو ادرس و شماره تلفن بزارم برات

آره حتما میخوام برم بده عزیزم

میخوام دکترمو حتما عوض کنمو از اول سیکلم دارو رو با دکتر جدید شروع کنم 

مرسی گلم انشالله که تو هم مادر بشی اره الان برات میزارم 

قربونت برم برام دعا کن 

چند وقته اقدام بودی حامله شدی؟ چه داروهایی بهت دادن حامله شدی؟ چرا نموند ؟ 

ببخشید زیاد پرسیدم

2706