2204
2217

امروز تولد خواهرمه متاهلیم جفتمون.دیروز میخواستیم بریم طبیعت خانوادگی با مامان و اون یکی خواهر دیگم ‌و ... بعد من لحظه آخر با شوهرم تصمیم گرفتیم یه کیک کوچیک بخریم اونجا یهو خواهرمو سورپرایز کنیم و خریدیم خیلی یهویی شد فرصت نشد که بخوایم به شوهر ابجیم یا بقیه خبر بدیم.قرار بود اول خونه مامانم جمع شیم بعد بریم اونجا یواشکی ب دومادمون گفتم ک من کیک خریدم برا ابجیم که اونجا تولد کوچیک بگیریم یهو قیافش عوض شد و کلی ناراحت شد با لحن بدی گفت چرا بامن هماهنگ‌نکردی و منم  برنامه داشتم خودم☹

ادامش پست بعد میگم طولانی نشه 

من اگر نیکم یا بد تو برو خود را باش😊❤

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2215

نا کار بدی نکردی اما بهتر بود هماهنگ میشدی 

حالا اشکالی هم نداره ۲ تا کیک میخورین بهتر

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عسل مامان ، جیگر مامان ، اون تو جات خوبه ؟     من بابایی خیلی منتظرتیم زودی بیا البته
2050

منم ناراحت شدم انگار روم آب سرد ریخته باشن ☹

خلاصه رفتیم اونجا یک جور وانمود کردیم که کیکو دومادمون گرفته و برنامه مال اون بوده 

من برام مهم نبودو به این جاش فکر نکرده بودم که دومادمون ممکنه ناراحت بشه ولی خیلی ناراحت شد☹

حالا امروز اون قراره دوباره کیک و کادو بگیره و ماهم کادو بگیریم بهش بدیم 

بنظرتون کارم بد بوده و جای عذر خواهی داره یا نه؟

ممنون میشم جواب بدید

..شاید میخواسته سوپرایزش کنه

اره امروز برنامه ریخته 

ولی کار دیروز من منافاتی با برنامه امروز اون نداشت که ☹

خودمم ناراحتم حالا

میخواستم ثواب کنم کباب شدم☹ 

منم ناراحت شدم انگار روم آب سرد ریخته باشن ☹ خلاصه رفتیم اونجا یک جور وانمود کردیم که کیکو دومادمون ...

اصن وقتی دیدی ناراحت شده و برنامه داره تودیگه کیک رو میذاشتی یخچال نمیخواست حتما برنامه تو انجام بدی

منم ناراحت شدم انگار روم آب سرد ریخته باشن ☹ خلاصه رفتیم اونجا یک جور وانمود کردیم که کیکو دومادمون ...

کاره بدی نکردی، من بودم فقط بهش میگم منظوری بابته این کارم نداشتم و نمیدونستم برنامه داری همین، که بعد دلخوری پیش نیاد

یک عمر گذشت و عاقبت فهمیدیم؛  از دل نرود هر آنکه از دیده رود......💔

چرا خودتو اذیت میکنی؟!

خواهرشی ودلت خواسته براش بهترین روزو رقم بزنی

دامادتون الکی شاکی شده...

قوی بودنو یادگرفتم وقتی همه تنهام گذاشتن🍃
1718