2157
2106
عنوان

مینی کیک ناتلی+عکس

513 بازدید | 34 پست

سلام دوستان مینی کیک سالگرد ازدواج همینقدر جذاب.تاپرا فوندانت کار دست

عاشق قنادی و آشپزیم دائم درحال کیک درست کردن😜.خوشحال میشم سوالی داشتین بتونم کمکتون کنم.دعا کنین یه روزی بتونم کارگاه قنادیمو راه اندازی کنم😍🥰

بزار بزار😍

یه وقتایی وقتی میخواس بگه دوست دارم میگفت آهای دختر خانوم میدونی؟! منم میخندیدم میگفتم اره میدونم..اونم بلند بلند داد میزد میگفت منم میدونمم میدونمم خیلی‌ میدونم ، هرکی‌ دور و برمون بود مثل‌ دیوونه‌ها بهمون نگاه میکرد و اون میخندید...همیشه می‌گفت لحظه‌هایی که دیوونه‌بازی در‌میاری‌ هیچوقت فراموش‌ نمیشن من با تو باید دیوونه باشم :)وقتی دور و برش پر بود وسط شلوغی نگام میکرد آروم میگفت میدونی؟ :)یهویی وسط یه عالمه کار تکست میداد میدونی دیگه؟ :)وقتی گریه میکردم و حالم اصلا خوب نبود زنگ میزد میگفت تو که میدونی...یبار جلوم وایساد گفت دختر خانم جذاب تا آخر عمرت باید بدونی😍واسه بهم رسیدن دوتا عاشق دعا کنید😌❤

کو

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 

خانومای عزیز، میون کلامتون شکر    

اگه شمام بچه پوشکی دارین واسه خریدش حتما به سایت کف قیمت یه سر بزنید

تو این گرونی خیلی به داد من و آقامون رسیده قیمتاش واقعا پایینه

لایک

😍😍

رژیم   بامداد خمار    وزن اولیه :90          وزن هدف:70              وزن فعلی:85        وزن فعلی: 83                                  چند تیکع چربی ک این همه غصه نداره                                          جواب کسی رو بدم به پای بی احترامی نگذارید❤️❤️                              
2149

دامد ازش فشار اقتصادی میباره،😂😂

عاشق قنادی و آشپزیم دائم درحال کیک درست کردن😜.خوشحال میشم سوالی داشتین بتونم کمکتون کنم.دعا کنین یه روزی بتونم کارگاه قنادیمو راه اندازی کنم😍🥰
قشنگه...)♡✓ ساگردتونم مبروک♥😍

برا مشتری هست من که گذشته😂😂😂

خیلی خوشگله عزیزم 😍😍😍👌🏻

رژیم   بامداد خمار    وزن اولیه :90          وزن هدف:70              وزن فعلی:85        وزن فعلی: 83                                  چند تیکع چربی ک این همه غصه نداره                                          جواب کسی رو بدم به پای بی احترامی نگذارید❤️❤️                              
2050
خیلی خوشگله عزیزم 😍😍😍👌🏻

ممنون گلم

به به چقدر عالی آفرین😍🤤👏

ممنون عزیزم

2087
خیلی عالیه عزیزم  هنرمندی شما  دو تا سوال دلشتم  زدن فوندانت سخته ؟ و این کیک رو ...

سلام گلم این کیک یک کیلو شده کیلو ۹۰ تومن با فیلینگ موز گردو.فوندانت اماده بگیرین بهتره کار باهاشم اگه نقاشی و مجسمه سازیتون خوبه کاری نداره

2051