2733
2739

هر چي فعاليت ميكنم اما كسي دنبال نميكنه حتي لايك هم نميكنن

پس نون از كجا ميشه گير اورد😞

پبج اينستا : katonii.vietnam 🥰هر سوالى در مورد بيزينس تو اينستا داشتيد در حد توانم كمكتون ميكنم 😘 به همه فروش انلاين و پيشنهاد ميكنم حتى به تو چون تو رو به ارزوهات ميرسونه💖

زیر کامنتا پست بزار درخواست فالو بده تا بک بدن کم کم میتونی البته خودم پیچ ندارم

https://harfeto.timefriend.net/16238796983979                                                                       من خیلیاتونو میشناسم 😊😉کاربر جدید نیستم 😃پس سعی کن کمتر دروغ بگی 😎🙃                             ورزش کن!                                                                 سالم بخور😋!                                                           کتاب خوب بخون نه هر کتابی !                                    همیشه سعی کن ی قدم از دیروزت جلوتر                   باشی!                                                                        خودتو دوست داشته باش هر جوری که بلدی این مهم ترین اصل زندگیه!💃👑            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
زیر کامنتا پست بزار درخواست فالو بده تا بک بکن کم کم مستونی البته خودم پیچ ندارم

اخه بلاك ميكنن چند روز رو پيجم نميتونستم كار كنم

پبج اينستا : katonii.vietnam 🥰هر سوالى در مورد بيزينس تو اينستا داشتيد در حد توانم كمكتون ميكنم 😘 به همه فروش انلاين و پيشنهاد ميكنم حتى به تو چون تو رو به ارزوهات ميرسونه💖
2740

چرا زیر پستایی بزار که مشکل ندارن پیچ چی داری عزیزم؟

https://harfeto.timefriend.net/16238796983979                                                                       من خیلیاتونو میشناسم 😊😉کاربر جدید نیستم 😃پس سعی کن کمتر دروغ بگی 😎🙃                             ورزش کن!                                                                 سالم بخور😋!                                                           کتاب خوب بخون نه هر کتابی !                                    همیشه سعی کن ی قدم از دیروزت جلوتر                   باشی!                                                                        خودتو دوست داشته باش هر جوری که بلدی این مهم ترین اصل زندگیه!💃👑            
منم دارم اما خب برا من یکم سخته و مشتری خودش. رو داره . با این وضع زندگی و جامعه کسی براش بود و نبو ...

ايشالا موفق بشي عزيزم 

اره واقعا سخته من الان صبح تا شب دارم روش كار ميكنم پول تبلغات هم ندارم اما اصلا فايده نده

چه پیجی داری عزیزم؟ متاسفانه اینستا هم خیلی شغلا اشباع شده توش

كتوني

پس چجوري بعضيا تا وارد كار ميشن شروع ب فروش ميكنن

من كارام ب خدا عاليه قيمتامم خوبه اما ملت ميرن از پيجاي گرون خريد ميكنن ب ما نگاهم نميكنن

باید برای هر کدوم ی. متن جدا بنویسی اگ ی چی رو کپی کنی اینستاگرام ب عنوان ربات تعلیق مبکنه ی مدت

بزرگترین گناه ناامیدی از رحمت خداست😉❤️
پیچ چرچیل رو دنبال کن اموزشاش برا پیشرفت پیج خوبه

اره حتما اين كارو ميكنم 

البته ي سري پيجم دنبال ميكنم اما ادم وقتي تاثير شو نميبينه خسته ميشه

باید برای هر کدوم ی. متن جدا بنویسی اگ ی چی رو کپی کنی اینستاگرام ب عنوان ربات تعلیق مبکنه ی مدت

عهههه اين و نميدونستم

بايد امتحان كنم حتما❤️

چرا زیر پستایی بزار که مشکل ندارن پیچ چی داری عزیزم؟

كتوني ويتنامي

2706