2733
2734
عنوان

خرید اقلام مهم سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 34 پست
نه به خدا نزن این حرف فداتشم واقعا گاهی اوقات آدم متوجه حکمت خدا نمیشه مثل خود من اصلا یه زمانی که ف ...

خدانکنه گلم 

درسته بعضی موقها آدم متوجه نمیشه خدا منو هم ببخشه امیدوارم هرچی ب صلاحمه و خیره برام پیش بیاد بازم صبر میکنم تنها چیزی ک میتونم انجام بدم 

قربونت برمم عزیزدلم لطف داری

توام قطعا خیلی مادر خوبی میشیی

الهی شکر که باردار شدی بخدا خیلییی برات خوشحال شدم مثل  خواهرم دوستت دارم

امیدوارم هرجا هستی تنت سالم و خوشبخت باشی عزیزم

الهی قربونش برم ان شاالله بسلامتی بدنیا بیاد فسقلی خاله 😍😍😍😍

خسته تر از آنم ك بگویم ب چ علت:)!
خدانکنه گلم  درسته بعضی موقها آدم متوجه نمیشه خدا منو هم ببخشه امیدوارم هرچی ب صلاحمه و خیره ب ...

همیشه صبوری بهترینهارو به دنبال داره عزیزدلم مطمئن باش گلم

قربونت برم عزیزدلم ممنونم دعا کن بتونم از پس مسئولیت مادرشدن و تربیت فرزند بربیام

فداتشم عزیزم منم خیلی دوستت دارم خواهری خیلی بیشتر از دوستانم در دنیای واقعی 

انشاا... جیگرم ممنون از قلب بزرگ و مهربونت ممنون از دعاهای خوبت❤️❤️💋💋

راستی خاله جونی حست درست بود نی نی گل پسره❤️😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همیشه صبوری بهترینهارو به دنبال داره عزیزدلم مطمئن باش گلم قربونت برم عزیزدلم ممنونم دعا کن بتونم ا ...

سلام جانم

ای خدا دورش بگردم دیدی چه خاله خوبی داره قشنگ حدس زدم که جنسیتش چیه بهرحال سالم و سلامت باشه عزیزم بازم مبارکت 

بازم صبر میکنم ببینم کی امتحانم تموم میشه باور کن اطرافیانم دهنمو سرویس کردن هرچی بهشون میگم بازم دکتر نازایی بهم معرفی میکنن در صورتی که من خودم اقدام نیستم و هیچ کدومشون از مشکلم خبر ندارن و این قضاوت های بیجا دیگه سپردمشون دست خدا

قطعا خیلی مادر خوبی میشی عزیزم با اینکه ندیدمت خیلی دوست دارم بسلامتی زایمان کنی الهی امین چشم بد دور ازت 😘😘😘😘😘😘😘

سلام جانم ای خدا دورش بگردم دیدی چه خاله خوبی داره قشنگ حدس زدم که جنسیتش چیه بهرحال سالم و سلامت ب ...

قربون خاله خوب و مهربونش 😍😍😍❤️❤️💋💋💋

مرسی فداتشم انشاا... 

عزیزدلم اصلا خودت ناراحت صحبت اطرافیان نکن نزار دخالت کنن بهشون بگو من فعلا قصد ندارم بچه دار بشم وگرنه اقدام میکردم نزار آرامشت بهم بزنن قربونت برم با سیاست جوابشون بده، انشاا... فداتشم هرموقع اقدام کردی سریع باردار میشی و تا 3 الی 5 ماهگی به هیچ کس جز همسرت نگو(ببخشید گلم قصد فضولی نداشتم خواهرانه گفتم عزیزم) 

فدای دل مهربونت عزیزدلم تو هم بهترین مادر دنیا میشی، من دوست دارم دختر خوش قلب و مهربون

2728
قربون خاله خوب و مهربونش 😍😍😍❤️❤️💋💋💋 مرسی فداتشم انشاا...  عزیزدلم اصلا خودت ناراحت صحبت ...

خدانکنه عزیزدلم

تمام سعی خودمو میکنم ذره ای ب حرفاشون فک نکنم

گفتم من فعلا بچه نمیارم پی گیرم نباشین

بیخالشون بزار هرچی دوست دارن بگن 

الان همسرم میگه بزار فعلا بچه نمیاریم هر وقت وقتش شد بعدش منم دیگه گفتم باشه 

خودم همین تصمیم داشتم عزیزم ن چه فضولی مث خواهرمی دورت بگردم ناراحت نمیشم

گفتم اگه ی وقت حامله شدم فقط ب همسرم میگم دیگه هیچکس 

ای جوونم فدای تو قندعسلت بشم من کلییی دوست دارم بووووص بهت جون دلممممم 😘😘😘😘😘