2733
2734
عنوان

خرید اقلام مهم سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 34 پست
سلام قربونت برم چطوری خوبی؟ نینی چطوره  منم دیروز رفتم ازمایشمو دادم دعا کن برام جوابش خوب با ...

سلام عزیزدلم چطوری خوبی؟ 

امروز قراره برم سونو ان تی دعا کن سلامت باشه نی نی

عزیزدلم انشاا... مثبته فداتشم انشاا... خیلی زود میای خبر نی نی دار شدنت بهم میدی قربونت برم 😍😍😍🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزدلم چطوری خوبی؟  امروز قراره برم سونو ان تی دعا کن سلامت باشه نی نی عزیزدلم انشاا... ...

قربونت برم عزیزم

ان شاالله ک فندق خاله خوبه نگران نشو

این آزمایشی ک من دادم برای جواب حاملگی نیس علت اصلی سقطم معلوم میشه 

برام دعا کن ک مشکلی نباشه خیلی میترسم

خسته تر از آنم ك بگویم ب چ علت:)!
قربونت برم عزیزم ان شاالله ک فندق خاله خوبه نگران نشو این آزمایشی ک من دادم برای جواب حاملگی نیس ع ...

عزیزدلم به دلت بد راه نده انشاا... که مشکلی نیست و دکتر میگه میتونی یه اقدام کنی به بارداری بدون اینکه نی نیت سقط بشه فداتشم

اگر قابل باشم چشم حتما دعا میکنم قشنگم

منم دیروز سونو دادم گفت خوبه همه چیز اما من استرس دارم میگم نکنه چیزی بلد نبوده نکنه اشتباه باشه فقط افکار منفی میاد تو ذهنم

2728
سلام عزیزدلم خوبی؟  فداتشم جواب آزمایش چی شد؟

سلام قربونت برم

خوبم تو چطوری با فسقلی جنسیتش معلوم نشده هنوز؟🤤🤤

خداروشکر جواب ازمایشم خوب بود مشکلی نداشت🥰🥰🥰

سلام قربونت برم خوبم تو چطوری با فسقلی جنسیتش معلوم نشده هنوز؟🤤🤤 خداروشکر جواب ازمایشم خوب بود م ...

سلام جیگر من مرسی تو خوبی؟ 

خداروشکر عزیزدلم 😍 انشاا... در اولین اقدامت باردار میشی و خبرش رو اول به من میدی فداتشم 😍😍❤️❤️

نی نی هم خوبه سلام به خاله مهربونش میرسونه 😍❤️

نه هنوز مشخص نیست چهارشنبه هفته آینده باید برم سونو آنومالی انشاا... اگرنی نی همکاری کنه مشخص میشه 😅😍

سلام جیگر من مرسی تو خوبی؟  خداروشکر عزیزدلم 😍 انشاا... در اولین اقدامت باردار میشی و خبرش رو ...

سلام دورت بگردم خداروشکر خوبم

ان شاالله حتما اگه خدا بخواد مهربونم مطمئن باش اولین نفر تو هستی گلم

ای قربونش کوچولو 😍😍😍

ان شاالله اول سالم باشه بعد هرچی که دوست داری همون باشه عزیزدلم 😘⁦❤️⁩ خوش قلب جان💋

2738

سلام دوست عزیز 

امیدوارم فرزندت رو به سلامت به آغوش بگیری 

خرید وسایل به نظام ارزشی و سبک زندگی شما بستگی داره اما نکاتی رو به شما یادآور میشم 

برای خرید لباس به فصل و سایز توجه کنید و

سعی کنید لباس های سِت تهیه نکنید به خاطر اینکه عکس های فرزندتون یه جور میشه مثلا ست ۲۰تکه تهیه نکن

حتما زیردکمه (بادی) خریداری کن اگر برای فصل تابستان خرید می کنی زیر دکمه رکابی و آستین کوتاه مناسب هست همچنین برای فصل زمستان زیر دکمه آستین بلند. خوبی این لباس اینه که کمر فرزندت لخت نمی مونه 

در خرید لباس افراط نکن نهایتا سه چهار دست از هر سایز داشته باشی کافیه 

برای نوزاد تون در روزهای نخست نیاز به کلاه و دستکش و پاپوش دارید

جوراب نوزادی  

دو عدد زیرانداز تعویض سعی کن جنسی بگیری که اگر کوچولو حرکتی زد زود شسته بشه و بتونی خشک کنی 

دستمال خشک کن 

دستمال مرطوب

پوشک سایز یک 

دورپیچ

حوله ببین نوزاد نیاز به حوله تن پوش نداره 

وسایل بهداشتی شامپو و صابون که من برند فیروز خریداری کردیم

ناخن گیر و شانه

وسایل بازی می تونی جغجغه، مکعب های ابری، مکعب اشکال، مجموعه توپ های صدتایی و... تهیه کنید من تشک بازی با رنگ های شاد هم پیشنهاد می کنم برای نوزاد ها جذاب هست به نظرم البته من خودم خرید نکردم 

واقعیت من کالسکه مسافرتی گرفتم اونم شما ببین چقدر اهل پیاده روی هستی یا بخواهی مسافرت بری استفاده کنی من مارک کیکابو مدل لیبرو گرفتم 

کریر نگرفتم به نظرم کاربردی نیست به جاش آغوشی گرفتم که از بدو تولد قابل استفاده هست 

روروئک هم دوستانی می گن ضرر داره جزو شنیده هاست من نخریدم 

سعی کن سرویس خواب ش رو جوری انتخاب کنی که قابل حمل برای بیرون باشه (سرویس خواب مسافرتی)

سرویس ظروف غذا 

شیشه شیر و عصاره خوری 

ساک به نظرم بهتر هست کوله بخرید چون بخواهی تنها با بچه جایی بری راحت تر می تونی کنترل کنی 

سعی کردم هرچی در ذهنم بود یادداشت کنم اگر سوالی داشتید بپرسید 

سلام دورت بگردم خداروشکر خوبم ان شاالله حتما اگه خدا بخواد مهربونم مطمئن باش اولین نفر تو هستی گلم ...

سلام عزیزدلم چطوری گلم؟ نیستی دلم برات تنگ شده بود، خداروشکر عزیزدلم انشاا... حالت خوب باشه 

قربونت برم جیگرم مادر شدن به قلب مهربونت خیلی میاد 😍❤️💋

قربونت برم عزیزدلم ممنونم، خیلی برا من و نی نی دعا کن فردا باید برم سونو آنومالی انشاا... نی نی صحیح و سالم باشه🙏❤️💋

سلام دوست عزیز  امیدوارم فرزندت رو به سلامت به آغوش بگیری  خرید وسایل به نظام ارزشی و سب ...

سلام عزیزدلم ممنون از دعای قشنگتون 🙏❤️❤️😍

یه دنیا ممنون بابت اطلاعات ارزنده و کاربردی که به من دادید🙏❤️😍💋 انشاا... بازم سوال داشتم مزاحمتون میشم 

سلام دوست عزیز  امیدوارم فرزندت رو به سلامت به آغوش بگیری  خرید وسایل به نظام ارزشی و سب ...

ببخشید یه سوال بنظرتون تشت پنبه ای برای تخت نوزاد بخرم یا سرویس خوابی که میگیرم تشک سرویس رو داخل تخت پهن کنم؟ 

ببخشید یه سوال بنظرتون تشت پنبه ای برای تخت نوزاد بخرم یا سرویس خوابی که میگیرم تشک سرویس رو داخل تخ ...

واقعيت  پنبه رو نمیشه شست 

من سرویس خواب رو  https://elaart.ir/ خرید کردم 

گهواره هم خودش سرویس خواب روش بود 

و اینکه من وسایل چوبی رو سفارش ساخت دادم و تخت رو جوان سفارش دادیم و هنوز تخت رو برای استفاده نیاوردیم 

من بعد از به دنیا اومدن فرزندم بالش فرم دهی از سایت الا خریدم که خیلی کاربردی بود و پشه بند هم اگر جایی رفتید که حشره داشت مورد استفاده هست این موارد یادم اومد که اضافه کنم 

سلام عزیزدلم چطوری گلم؟ نیستی دلم برات تنگ شده بود، خداروشکر عزیزدلم انشاا... حالت خوب باشه  ق ...

خداروشکر خوبم عزیزدلم 

فدای دلت گلم ببخشید زیاد نمیام سایت 

ممنون همچنین خودت 😘

فدات بشممم لطف داری  قربون خدا برم فعلا که منو هنوز لایق مادر شدن ندونسته ان شاالله همه وی ب وقتش منم همچنان منتظرم تا بلاخره منم لایق بدونه

ان شاالله نینی سالمه اصلاا نگران نباشی عشقم منتظر خبر خوبت هستم وییی حس میکنم نینی پسره خیلی ذوق دارم 😍😍😍😍

قربون تو و نینی قشنگت برممم من 😘😘😘😘😘

خداروشکر خوبم عزیزدلم  فدای دلت گلم ببخشید زیاد نمیام سایت  ممنون همچنین خودت 😘 فدات ب ...

نه به خدا نزن این حرف فداتشم واقعا گاهی اوقات آدم متوجه حکمت خدا نمیشه مثل خود من اصلا یه زمانی که فکرش نمیکردم حالا حالاها باردار بشم به خودم اومدم دیدم بی بی مثبت شده مطمئن باش خدا زمانی که صلاح بدونه میده حتی اگر آدم انتظار نداشته باشه مطمئن باشن تو بهترین مادر میشی و لیاقتش داری قشنگم

خدانکنه جیگر من😍😍💋💋

قربونت برم که اینقدر خوش قلب و مهربونی ‌عزیزدلم❤️❤️😍😍😍

اکثریت میگن پسره 😁😁

2706