2410
2553
عنوان

خرید اقلام مهم سیسمونی

301 بازدید | 34 پست

سلام دوستان،من هفته دیگه میشه سه ماهم تموم میشه اما از الان تو فکر سیسمونی هستم

خانواده من این لطف رو به من و همسرم داشتند و میخوان سیسمونی بدن اما من نمیخوام بهشون فشار بیارم چون جهزیه هم به طور کامل با خانوادم بود

میشه لطفا مهم ترین اقلام سیسمونی رو بگید، تا الان سرویس خواب(تخت و کمد و دراور) گرفتند میشه همه موارد مهم از جمله لباس بگید چند دست باید تهیه کنیم؟ 

خیلی زوووود شروع کردی عزیزم.. بذار هفت ماهگی

قدِ آسمونِ خدا دوستت دارممممم💕🌸💍 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم تو نور چشمهای منی ، تو امیدمی ،انگیزمی ، دلیل نفس کشیدنمی ، پاره تنمی ، خونِ تو رگامی‌، تمامِ هست و نیستمی ، تو عُمر دوباره ی منی ، تو قشنگترین داشته ی منی ، خداروشکررررر برای بودنت❤  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نمیدونم عزیزم ..ما رسم سیسمونی نداریم فقط چند دست لباس وسایل کوچیک ضروری رو میگیریم هر وقت دنیا اومد ...

خب میشه لطفا همون وسایل ضروری رو بفرمائید چیا هستند؟ 

2714
خب میشه لطفا همون وسایل ضروری رو بفرمائید چیا هستند؟ 

مثلا دو دست لباس صفر..چند دست سایز یک تا چهار،پتو نوزادی،قنداق،ست ناخن گیر و شونه و.،پاپوش و دستپوش و کلاه اگه همراه ست لباس باشه که هیچ اگه نه جدا میگیریم،ساک نوزاد،شیشه شیر کوچیک وبزرگ،پستونک  واسه مواقع ضرور،پوشک سایز یک چهار پنج بسته،ست تشک و بالشت نوزاد،گهواره و...

مثلا دو دست لباس صفر..چند دست سایز یک تا چهار،پتو نوزادی،قنداق،ست ناخن گیر و شونه و.،پاپوش و دستپوش ...

یه دنیا ممنون عزیزدلم از راهنمایی ارزندتون 😍😍🙏🙏❤️❤️

بنظرتون برای نی نی دختر تخت کمد سفید بخرم یا خاکستری یافیلی؟ 

من نمیدونم دختر یا پسره نی نیم اما طرح اسنوپی گرفتم کرم قهوه ایه الانم یکم پشیمونم البته خیلی وقت پیش گرفتن برام، بنظرم هم خاکستری هم سفید خیلی خوشگله 😍😍

سلام قربونت برم چطوری خوبی؟

نینی چطوره 

منم دیروز رفتم ازمایشمو دادم دعا کن برام جوابش خوب باشه

ازمایشم کاریوتایپ خون بود منو همسرم باهم دادیم بهمون گفتن ۳هفته دیگه آماده میشع

خسته تر از آنم ك بگویم ب چ علت:)!
2706