2737
2734
عنوان

مردای کدوم شهر واسه ازدواج بهترن

| مشاهده متن کامل بحث + 3783 بازدید | 183 پست
و بعد انقد دم میزنن از غیرت مردای کرد.چرا واقعا ؟؟

اون منظورشون غیرت کمک به هموطن و دفاع از آب و خاکه که واقعا از جون مایه میزارن این غیرتی که خانوما گفتن منظورشون حساسیت به نوع پوشش و برخورد با دیگرانه

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از اون سئوالهاستا!!!!

👨👩آقا و خانم محترم وقتی از شما سؤال میکنن اینطور پاسخگو باشید...:میپرسند شما متأهل هستین یا مجرد؟بگویید متعهد هستم, چون که...:تجربه نشون داده نه مجرد بودن نشانه تعلق خاطر نداشتن به کسی هست نه متأهل بودن نشونه تعهد و وفاداری...همه قراردادها را که روی کاغذهای بی جان نمینویسند...بعضی از عهدها و قولها را روی قلبهایمان مینویسیم... حواسمون به این عهدهای غیر کاغذی باشه شکستنشان یک انسان رو میشکنه😞💔  آقای محترم خوب دقت کن روز اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟   حتما یادت میاد چه عاشقانه ها و چه اظهار علاقه های دو نفره داشتی... خانم محترم خوب دقت کن روزای اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟ حتما یادت میاد چه ناز کردنها و چه خوشیهای دو نفره داشتی... تو رو خدا پایبند باشید به هم دیگه. تو زندگی زناشویی هم دیگرو بپرستید.   آقا حالا که متأهل شدی متعهد شو...   زندگی زناشویی حرمت داره... مرد اونکه خیانت بتونه بکنه اما نکنه...خانم محترم انتقام گرفتن در زندگی معنا و مفهومی نداره و تا با همسرت دعوات شد, افکار پلید رو از ذهنت دور کن😡 پایه زندگی هر مردی شما خانمها هستین...    خدا حفظ کنه همه خانمهای پاکدامن رو.
2731
اون منظورشون غیرت کمک به هموطن و دفاع از آب و خاکه که واقعا از جون مایه میزارن این غیرتی که خانوما گ ...

منم منظورم همین غیرته .

زیاد عادت ندارم کسیو لایک کنم اگه دیدی لایکت کردم بدون دیدگاهت خیلی ب دلم نشسته که لایک کردم .خاهشا شما هم‌بی دلیل لایکم‌نکن دوست عزیز 
فکر میکنم جنوبی ها سمت خوزستان  مهربون و زن دوستن

شوخی میکنی دیگه؟

زن ستیز ترین افراد تاریخ همین غرب ها هستن متاسفانه 

البته همه رو با یه چشم‌نمیشه دید ولی خب فرهنگشون همینه 

NVD❤
2738
یعنی براش مهم نبود چجور با مردها برخورد کنی و لباس چجور جلوشون بپوشی؟ کرد کجا بود؟

اصلا روی لباس اینا حساس نبود واقعا بی رگ بود 

خیلی ام ادعا داشت که روشن فکره 

فقط چشماشون خانوادگی خوشگل بود 😂 

میگفت کرمانشاهی هستیم 

اون منظورشون غیرت کمک به هموطن و دفاع از آب و خاکه که واقعا از جون مایه میزارن این غیرتی که خانوما گ ...

من فک کردم واقعا تو این چیزا هم غیرت دارن🙁

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
شوخی میکنی دیگه؟ زن ستیز ترین افراد تاریخ همین غرب ها هستن متاسفانه  البته همه رو با یه چشم‌ن ...

منظورم یه قوم خاص نبود

من خودم جنوبم و دیدم مرداشونو

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
جوونم 😁خوبی ؟ 

فدات به خوبیت😁💫🌸

نگاه به زمان عضویتم نکنین کاربری سومم هستش من از سال ۹۷ اینجام😁 عکس پروفایل خودمم لطفا کپی نشه🙋🏻 حامی و عاشق حیوانات😌🌱 نویسنده و کرم کتاب😉📚دنیا دو روزه، بخندی میگذره، نخندی هم میگذره.. پس بخند تا خوش بگذره😜 این یه نصیحت از ادمی که به ترک دیوار هم میخنده😂✋  چطور از جهان سومی و جهالت اعتراض دارین وقتی که همش دنبال حس شیشمین؟ درکتون نمیکنم!🤔 ز هوشیاران عالم هرکه را دیدم غمی دارد🙄 دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد😎🤪👑زندگی زیباست، تماشایست.. چرا زیبا نمیبینیم؟ چرا گاهی به پای این همه خوبی نمیشینیم؟ چرا باهم نمیخندیم؟ مگر دنیا چه کم دارد؟ ببین این آسمان آبیست.. ببین دنیای ما آکنده از پاکیست! و خوبی تا ابد پاینده می‌ماند... تو باور کن.. همین کافیست:)❤
2706