2733
2734
عنوان

خواستگارم ب دلم نشسته

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 27 پست

هرچی قسمتت باشه اگه مهرش به دلت نشسته قبول کن موقعیتشم خوبه

درمورد نفر دوم از دل برود هر آنکه از دیده رود 

منم موقع ازدواجم دوس پسر داشتم عاشقانه هم همو دوس داشتیم ولی اصن نه شرایط داشت نه اقدامی میکرد الان که فک میکنم میخواست سرش گرم بشه سو استفاده کنه

با نفر اول مطرح کنید که یک خواستگار مصر با شرایط مناسب آمده و ایشان اگر تمایل به داشتن شما دارند، باید زودتر تصمیم بگیرند و حرکتی انجام بدهند.

اگر قبول نکرد با دل قرص تر می توانید به خواستگارتان فکر کنید.

کاربر آقا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه خاستگارت خوبه منتظر کسی نباش از کجا معلوم اون ازت خوشش بیاد موقعیت خوبتو از دست نده اگه واقعا پسره اخلاقش به دلت نشسته مطمئن باش اونی که خاطر خاشی خود بخود از دلت میره 

تا خدا بنده نواز است ...به خلقش چه نیاز است ....*
2742

به دل نشستن مهمه امااااا

کافی نیستا

باید به شناخت برسی

هزار بار باهاش برو بیرون 

پارک رستوران کافه

صدبار باهاش حرف بزن

یه صلوات برای حاجت هام بفرست☹💌یه حمد خانوادم و مهمون کن💚مرسی خیلی دوستتون دارم
میگن اگه بین دوست داشتن دونفر مردد شدی نفر دومو انتخاب کن چون اگ اولی رو دوس داشتی ب دومی فک نمیکردی

نه همیشه اینطوری نیست

من بین دوس داشتن مردد نشدم

من این خواستکارمو دوس ندارم فقط ب دلم نشسته همه جیزش واقعا خوب بود خیلی خانوادی درستی بودن

ولی من به شخص دیگه ای علاقه دارم و اما اون از طرفی ن هیچ اقدامی برای باهم بودنمون میکنه و هم اینکه ماخیلی باهم متفاوتیم از نظر مذهب کلا تفاهم نداریم توی مذهب و میدونم به مشکل میخوریم تو زندگی اما بادلم چیکار کنم

نه همیشه اینطوری نیست من بین دوس داشتن مردد نشدم من این خواستکارمو دوس ندارم فقط ب دلم نشسته همه ج ...

تاپیک هاتو دیدیم این واسه سرگرمی میخادت

میشه یه صلوات بفرستین واسه براورده شدن خواسته هام🌹🌹🌹
نه همیشه اینطوری نیست من بین دوس داشتن مردد نشدم من این خواستکارمو دوس ندارم فقط ب دلم نشسته همه ج ...

خوب پس باور کن هیچ وقت پا پیش نمی‌ذاره با این اختلاف هایی که دارین، ارتباطت باهاش قطع کن کم کم میپره از ذهنت ، 

ممنون میشم واسه قبولی تو رشته مورد علاقم برام دعا کنین 🙏❤️
2740

وقتی محبتت رو خرج خاستگارت کنی اون از یادت میره نگران دلت نباش خوش میره  

تا خدا بنده نواز است ...به خلقش چه نیاز است ....*
به دل نشستن مهمه امااااا کافی نیستا باید به شناخت برسی هزار بار باهاش برو بیرون  پارک رستور ...

واقعا درسته  ولی واقعا چطو میشه ب شناخت رسید وقتی همه در ابتدا خودشون رو خیلی خوب ممکنه نشون بدن

واقعا درسته  ولی واقعا چطو میشه ب شناخت رسید وقتی همه در ابتدا خودشون رو خیلی خوب ممکنه نشون بد ...

معاشرت زیاااااااادی

منم خیلی خوب بلدم حرف بزنم اصن شبیه روانشناس ها

ولی یه دیونه به تمام معنام :/

یه صلوات برای حاجت هام بفرست☹💌یه حمد خانوادم و مهمون کن💚مرسی خیلی دوستتون دارم