2733
2739
عنوان

خواستگارم ب دلم نشسته

508 بازدید | 27 پست

خیلی مردونه و متین و اروم و چهره ش یه اطمینان و ارامش خاصی داشت وقتی حرف میزد انگار میشد بهش مطمئن بود برای اینده و زندگی مشترک

اهل مطالعه بود و باتجربه وخیلی به اگاهی اهمیت میداد :( و من خیلی خوشم اومد از این دیدش  من واقعا مثل یه دختر بچه ۵ ساله بودم در کنار دیدی ک ب زندگی داشتن و لحن صحبتش

ارشد داره من دیپلمم شغلش اداریه و یه کار ازاد هم شریکی با برادرش داره و درامدش هم خوبه

اشنان یجورایی معرفی کردن مارو بشون

بار اول ک تماس گرفت اشنامون قبول نکردم بخاطر همین علاقه ای که به یه نفر دارم ولی بار دوم دیگ نمیدونم چرا اوکی دادم واسه اشنایی ...

اونا موافقتشون رو واسه جلسه دوم اطلاع دادن توی همون جلسه اول حالا من باید جواب بدم و جلسه دوم رو میرم کافه احتمالا ولی من به کسی علاقه دارم و علاقه ش از دلم بیرون نمیره و از طرفی اون هیچ اقدامی برای خواستگاری نمیکنه و حرفی هم نمیزنه حتی

نمیدونم چیکار‌کنم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچسب به خاستگارت

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
2728

اون نميخوادت خودت ب اسكلي نزن دو روز ديگم با يكي ك مادرش معرفي كنه ازدواج ميكنه تورم ب حسااااااب نمياره

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش  
2740
تا با خودت تکلیفت معلوم نیس کاری نکن

نمیدونم چیکار کنم موندم 

روزی ک داشتم در مورد خواستکارم با دوستم حرف میزدم بهم پیام داد خیلی دلم گرفت

باهم حرف زدیم بهش گقتم دوسش دارم اون چقدر خوشحال شد ولی من دلم گرفته بود خسته بودم از این حسا از اینکه نمیدونم چیکار کنم.

2706