2737
2739
عنوان

مجوز تردد از شیراز به اصفهان

61 بازدید | 7 پست

سلام به همه. کسی این چند وقته رفته واسه مجوز؟ چیکار باید بکنم؟ میشه لطفا راهنمایی کنید؟

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت
فکر کنم بیای فقط جریمه میشی

یه کار یه روزه دارم فقط. پنجشنبه عصر میخوام برم. جمعه شبم برمیگردم. یعنی راهی نداره؟؟

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه کار یه روزه دارم فقط. پنجشنبه عصر میخوام برم. جمعه شبم برمیگردم. یعنی راهی نداره؟؟

برو فرمانداری ببین بهت مجوز میدن. اصولا باید از اونجایی که میخوای بری یه سند و مدرکی داشته باشی که مثلا کار داری وگرنه در هر صورت ۲ تومن جریمه میشی برای رفت و برگشتت

2728
برو فرمانداری ببین بهت مجوز میدن. اصولا باید از اونجایی که میخوای بری یه سند و مدرکی داشته باشی که م ...

آره مدرک دارم که کار مهم دارم. یعنی حضوری باید برم فرمانداری؟

آره برو تا بهت یه برگه تردد بدن. با این حال جریمت بازم میکنن اما بعد چون اون برگه رو داری از سوابقت ...

مرسی عزیزم. لطف کردی وقت گذاشتی

2740