2733
2734
عنوان

کسایی که شوهرشون نازشونو نمیکشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1548 بازدید | 120 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ووالا😂😂😂من دارم زجه میزنم اون میخوابه منم ی بار لگد زدم پرید بعد اونم دیگه خودمو سرگرم فیلم کرد ...

خلی خوبین🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
وای خرداد بدترین مردا داره 

جدی؟

من پسر خاله ام خواستگارم بود و قسمت هم نشدیم،خردادیه ولی آروم بنظر میرسه

پس بگو خوبه که نشد آره😁

پزشکی جان تو حسرت شدی واسم و تمام دلخوشی های زندگیمو ازم گرفتی💔تو آرزوی بچگیم بودی و من خودمو با تو و روپوش سفید و مطب و بیمارستان و دانشگاه پزشکی کللللی تصور کرده بودم،تو نیازم بودی،علاقم بودی،آینده ام بودی و پایه های ساختن زندگیم اما....
2740
مادرشوهرم همیشه نازشو کشیده اینم عادت کرده

معمولا زنایی ک از شوهرشونمحبت نبینن ب بچشون ک ب طبع باید پسر باشه محبت میکنن

پسره هم به باباش میره و ب زنش محبت نمیکنه و این چرخه تا ابدالدهر ادامه خواهد داشت حالا مگر چی بشه ک ی جا متوقف بشه

منکه کلا شانس تو هیچی نداشتم حس میکنم زن گرفتم تا شوهر کردن متولد خرداد

بخدا منم ی وقتا میگم من زن گرفتم😂من عادی شده برام

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
میدونی چطوری میاد .چند بار ادامه دادم .مثلا صبح بیدار شدنی انگار که خوابه دستشو میندازه دور گردنم 🫤

اوخی😁پیشرفت میکنه عیب نداره

زمختن دیگه همینم شکر😂

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡
شوهر من میکشه ولز ناز کشیدن زیادیم رو مخه آدم میخواد دو دقه ب درد خودش بمیره میاد پیله میکنه اح بدم ...

قدر شو بدون خب ..هی خواهر ..بگو یکم بزار تو خودم باشم خخم حتما خیلی دوست داره ... شوهر من بعد چند روز قیافه گرفتن ووو همش با خودش حرف میزنه یعنی به در میگه که دیوار بشنوه ...زن باید فلان باشه فلان ووو آخر هم منو مقصر می‌کنه و شروع می‌کنه نصیحت کردن تا دوباره دعوا بشه. اه

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
2706