2733
2739
عنوان

کسایی که شوهرشون نازشونو نمیکشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1556 بازدید | 120 پست

شوهرم مردادیه

هیچوقت توی قهر نازمو نکشیده

ولی وقتی آشتی باشیم و ناز کنم مثلا خودمو لوس کنم یا بگم خستم و اینا ناز میکشه(خسته نباشه واقعا😁)

توی قهر اصلا منت کشی بلد نیس

آرزو میکُنم حالِت مثـِ ذاتِت باشه😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دقیقا مثل همیم هیچوقت از دلم درنمیارع... اردیبهشت هست

اه شوهر منم همینه 

اما من اینجوری نیستم اگر بدونم خیلی ناراحته میرم سراغش ولی اون همش انتظار داره من برم 

نهایتش بخواد بیاد جلو یه کلمه باهام حرف میزنه 

اه 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

ووالا😂😂😂من دارم زجه میزنم اون میخوابه

منم ی بار لگد زدم پرید

بعد اونم دیگه خودمو سرگرم فیلم کردم دیگه اهمیت نمیدم

حتی جدیدا من میخوابم😂😂😂

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2740

اینقد فش نده داد نزنه تیکه نندازه 

نازش تو فرق سرش بخوره بیشرف

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

اصولا قهر بنظرم حرکت درستی نیست 

هیشکی اندازه شوهر من ناز نمیکشید ، هرسریم ناز میکشید هدیه و پیتزا و شام و بیرون و قربون صدقه و ...😂😂😂

حتی برام شعر میگفتتتت(شعر بلده بگه) 

ولی خب متاسفانه انقدر نازم زیاد شده بود که بعد از یمدت براش عادی شد 

الان یاد گرفتم دیر به دیر قهر میکنم که باز ناز بکشه برشا عادی نشه😂😂😂😂

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
2706