2733
2734
ببخشید یه سوال شخصی میتونم بپرسم؟ اگه شوهرتون همین طور که هست بود ولی شغلش خیلی معمولی بود مثلا یه ش ...

اگر قرار به پیشرفت نبود نه، مردی که تو زندگی برنامه و هدفی نداره و پیشرفتی نمیکنه نابودت میکنه

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مهندس بودوضشم الان عالیه بچه بودم قبول نکردم 16سالم بودهمین سال پیش ازدواج کرد

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یادمون باشه باشکستن دل دیگران خوشبخت ترنمیشیم کاش بدونیم اگ دلیل اشک کسی شدیم دیگ بااون طرف نیستیم باخدای اون طرفیم
الان فقط اینو بگم توپول غلط بزنی ولی دلت خوش نباشه مثل قبر میمونه واست تواوج ۳۰سالگی مثل ۷۰ساله هام ...

والا منم بگم حالا فرض کن در کنار این چیزا، پولم نباشه

دیگه هیچی........ 

کاش جدا شی

دیوانه و دلبسته ی اقبال خودت باش❤🕊سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش💜
جدایی؟ 

بچه هام نمیتونن نه همسرم طاقت دوریشوم داره نه من اونا هم ب هردوی ماخیلی وابستن مااصلا ابدا تاحالا بحث نکردیم اصلا همسرم حرف نمیزنه توخونه جونش دربیاد یه کلمه بگه همینش بیشتر داغونم کرده درونگراس

بچه هام نمیتونن نه همسرم طاقت دوریشوم داره نه من اونا هم ب هردوی ماخیلی وابستن مااصلا ابدا تاحالا بح ...

اره همسر منم همینه واقعا سخته

من ب شدت برونگرام

دیوانه و دلبسته ی اقبال خودت باش❤🕊سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش💜
بچه هام نمیتونن نه همسرم طاقت دوریشوم داره نه من اونا هم ب هردوی ماخیلی وابستن مااصلا ابدا تاحالا بح ...

دقیقاااا یعنی تا من حرف نزنم خونه سوت کوره فقط من حرف میزنم اونم حتی نگاهم نمیکنه انگار که دارم درودیوار حرف میزنم

پشیمون نیستی که با شوهرت ازدواج کردی اونا رو رد کردی؟ صادقانه 

به خاطر تمام عشقی که بهم داره ، قربون صدقه ام میره و منو میخندونه و حال دلم باهاش خوبه نه پشیمون نیستم 

اگر پول داشت خوشبخت ترین بودیم تو دنیا 🥹

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید
2706