2137
2106
عنوان

وسواس فکری

211 بازدید | 29 پست

سلام بچه ها من چندین ساله دچار وسواس فکری هستم

واقعا خسته شدم دیگه دست و دلم به زندگی کردن نمیره توی این مدت من ۲۰سال پیر شدم

بچه ها من ۲۴سالمه

یه مدت (چهار سال پیش)احساس میکردم سرطان دارم و قراره بمیرم کلی رفتم دکتر و آزمایش و...

یه مدت همش به مرگ فکر میکردم خیلی ترسناک بود....

یه مدت گفتم کار کنم شروع کردم ارایشگری...هر مشتری که می اومد میگفتم نکنه خراب کنم نکنه بره شکایت کنه نکنه زیر دستم بمیره🥺خلاصه یک ماه بعد ارایشگریو گذاشتم کنار

الان وسواسم اینه که نکنه یه نفر(اسم نمیبرم که شناسایی نشم)ازم ناراحت بشه قهر کنه یا باهام حرف نزنه...وقتی پشت گوشی یا رو در رو حرف میزنم باهاش یک کلمه رو صدبار تو ذهنم تکرار میکنم میگم نکنه با این کلمه ام ناراحت بشه..

مثلا امروز چندین بار بهش زنگ زدم و پیام دادم میگم نکنه ناراحت باشه از دستم(با این که هیچ اتفاق ناراحت کننده ای بینمون رد و بدل نشده)یعنی جوریه که میگم اگر من اون یدونه آدمو از دست بدم حتما خودمو میکشم...و این که ذهنتون منحرف نشه اون آدمی که میگم خانومه و از قضا از خانواده و فامیل همسرم هست...التماستون میکنم کمکم کنید بگید چیکار کنم منم حق دارم زندگی کنم آدم نرمالی باشم

اینم بگم من چهار ماهه تحت نظر روانپزشک هستم بخاطر استرس و دارو مصرف میکنم

التماستون میکنم کمکم کنید تا خوب بشم آدم نرمالی بشم چیزی اذیتم نکنه اون فکری که الان دارم میکنم اذیتم نکنه

امروز آرزو دارم:فاصله نباشد میان تو و تمام احساس های خوبت...تو باشی و شادی و یک دنیا سلامتی و امضای خدا پای تمام آرزو هایت...!!!
عزیز باید ۶ماه دارو هاتو بخوری منم وسواس فکری داشتم 

الان خوب شدین؟؟

امروز آرزو دارم:فاصله نباشد میان تو و تمام احساس های خوبت...تو باشی و شادی و یک دنیا سلامتی و امضای خدا پای تمام آرزو هایت...!!!

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

مامان منم داره

تیکر تولدمه🎉🎉🎉🎉  نامه ای برای دختر آیندم: همه ی آدما عاشق هستن ولی بیشترشون هوس زودگذره تو عاشق باش دختر قشنگم دختر قشنگم عشق مثل فیلم ها نیست عشق همانطور که شیرین است قطره های تلخی هم دارد عشق به قیافه توجه نمیکند دختر قشنگم عشق به ضربان قلبت توجه میکند اگر عشق نبود علم هم نبود هیچوقت فراموش نکن دخترکم بزرگترین عشق عشق خدا به ماست و بعد از آن بزرگترین عشق، عشق من به تو است هرجا تاپیک جنسیت از سونو دیدین تگم کنین 💋💋💋💋💋💋
2166

منم ۲۴ سالمه رو بچم ب شدتتتتتتت وسواس فکری دارم

ی میخوره زمین میمیرم انقد باخودم فک میکنمو توو نت سرچ میکنم ک نکنه خدایی نکرده مغزش اسیب ببینه 

یا همش میگم ببرم ازمایش نکنه کم کاری تیرویید داره

همش قدشو دور سرش و اندازه میگیرم

روانپزشکتون بهتون دارو وسواس ندادالان چه داروهایی استفاده میکنی 

نورتریپتیلین و بوپروپیون

2165

تاوقتی خودت نخوای درست نمیشه این قرصاهم تاثیرنداره 

بازبعدقرص برمیگرده

راهش اینه هروقت این افکاراومدن سراغت بهشون محل نزار

ازکنارشون ردشو هرچقدم توی ذهنت بیان 

حتی اگه ده بار ذهنت پی اون موضوع رفت توهیچکاری انجام نده

سخته خیلی خیلی سخته به خواسته ذهنت بگی نه 

ولی توبگونه

ومحل افکارت نزار

بعدیمدت خودش درست میشه

وقتی افکاروسواسی میان خودتوبا یکاری مشغول کن

نزاروقتت بیکارباشه

به افکارت بهانده ک بایدحتماعمل کنی بهشون

اره خوب شدم اما من پنج ماه که رفتم ی بار دیدم خوب شدم ول کردم و باعث شد عود کنه...یادت باشع استرس به ...

همیشه استرس دارم

مشکلتو با دکترت در میون بزار دارو میده وسواس به دارو خیلی خوب جواب میده وخوب خوب میشی

ممنونم عزیزم گفتم بهش

2183
تاوقتی خودت نخوای درست نمیشه این قرصاهم تاثیرنداره  بازبعدقرص برمیگرده راهش اینه هروقت این اف ...

🙏🙏🙏🙏

بادارو فقط بدنت روعادت میدی،بعدمدتی هم دیگه روبدن جواب نمیده،وسواس فکری ازسردی مغزبوجودمیاد

چیکار کنم

سلام عزیزم منم مادرم همینجور بود البته نه دقیق مثل شما ولی افسردگی داشت و مدام تو فکر بود 

دیگه داشتیم خودمون هم افسرده میشدیم خیلی دوران وحشتناکی کاملا درکتون میکنم 

مامانم یه کم از بیماریش شاید بعد از ۴تا بچه طبیعی بود و یکمش هم شاید اتفاقات زندگی...

ما خوزستان بودیم چندین سال چندین بار با کلی خرج و مخارج بردیمش دکتر و خوب نشد 

تا اینکه یکی از اشناها یه دکتری بهمون معرفی کرد اصفهان یک ماهه پیش رفتیم و الان خداروشکر خیلی ارومه خیلی و حالش واقعا خوبه اتفاقا پس فردا هم نوبت داره باید باز ببریمش 

دکتر گفت اگه کرونا نبود بستریش میکرد ولی با دارو هم خوب شد البته مامانم به اینه هم وسواس داره دکتر گفت فعلا اروم بشه بعد بقیه مسائل رو هم حل میکنم واقعا پزشک کار بلد بود و تضمین داد ک مامانم کامل خوب میشه 

شما کجا هستید؟؟

ایا وسواستون ریشه از اتفاقی داره یا کلا یهویی اومد روتون؟؟

اینم بگم مامانم همه راهارو امتحان کرد از طب سنتی و دعا کردن تا روانشناس و و و ...

ولی دکتر گفت باید حتما دارو بخورن این بیماری ها 

چون درکتون کردم تو وضعیت غیر قابل تحملی هستید خواستم کمکی کرده باشم و کامل واستون گفتم 

انشالله خوب میشید حتما فقط باید برید پیش یه دکتر خوب و کار بلد 

من یه موجود ارتعاشی در حال جذب آرزوهایم هستم🤩💃 خداییییااااااااا ششششکککررررتتتتت❤🙈