2733
2734
عنوان

میشه دعا کنید امشب نامزدیم بهم بخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 609 بازدید | 61 پست
چون بعد چند سال ک خاست خودم بوده نمیتونم یهو بگم ن یهو بگم باهام دشمن میشه و خیلبیییییی چیزای دیگ فق ...

نمیشه به خانوادت بگی ک اونا مخالفت کنن؟

هرگز از یاد نبرم آنکه مرا ، بی سر و سامان خودش کرد . هرگز از یاد نبرم آنکه مرا ، اسیر چشمان خودش کرد .هرگز از یاد نبرم من ، که دلم را به که دادم ! هرگز از یاد نبرم من ، که به پای که فتادم . آن قدر از تو نوشتم ، که خودم رفته ز یادم.هرگز هرگز نکنم نگاهی به نگاه کسی ، که اگر تو به داد دلم نرسی میمیرم ! 💜💙( کاربری متعلق به یک نفر نیست ) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما یه مثل داریم میگه یه نه بگو ۹ماه به تل نکش.یعنی یه بیار بگو نه و خودتو ازهمه چی خلاص کن.به مادرت ...

ی جوری تو ماشین اگ نرفش شد ب بابام میرسونم ی جوری 

مامانم هیچی نمیگه طرفم نیست

میشه واسه خوشبختیم صلوات بفرستی؟   
2731
چون بعد چند سال ک خاست خودم بوده نمیتونم یهو بگم ن یهو بگم باهام دشمن میشه و خیلبیییییی چیزای دیگ فق ...

ببگو خانواده ام گفتن خونه باید بخری بزنی به ناممم با دعا چیزی حل نمیشه با خانوادت حرف بزن و دلایلت بگو

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات

ببین اگه به دلت نییس خودت یجور با پسره صحبت کن بگو من هیچ احساسی بهت ندارم و اصلا آمادگی ازدواج ندارم یه کار کن مخالفت از طرف اونم باشه دیگه خانواده ها چیزی نگن هرکار میتونی بکن یا یکیو واسطه قرار بده که با پدر و مادرت حرف بزنن که نمیخوایی ازدواج کنی و درستو ادامه بده 

2740
ببین اگه به دلت نییس خودت یجور با پسره صحبت کن بگو من هیچ احساسی بهت ندارم و اصلا آمادگی ازدواج ندار ...

ب پسره بگم اشوب میشه ب بدبختی خانوادش راضی شدن 

میترسم دشمنم شن 

از الان واسه شب کلی استرس دارم ک چی میخاد بشه خیر سرم 

وای دقیقا موردی تو ذهنم تداعی شد که میگفت می ترسیدم بگم نه بعدش افتاد توی دور باطل زندگی و زجر کشیدن و بیچارگی... 

باباجان بحث یه عمر زندگیه شوخی که نیست با ایشالا ماشالا چیزی درست نمیشه سرنوشت یه عمر زندگیت رو به شوخی گرفتی

خب همه رفت و آمدا و این حرفا برای شناخته قرار که نیست همه جواب مثبت بدن بعضیا هم بعدش به نتیجه میرسن که به درد هم نمیخورن

با خانواده ت صحبت کن بگو به این دلایل به نتیجه رسیدم به درد هم نمی خوریم حتی اگر شد قبل اینکه بیان قرار امشب رو بهم بزنید و پدر و مادرت بگن نظر ما منفیه

متوحه شدیم به درد هم نمی خورن

اومدن رسیدن با خانوادت حرف بزن یه شرایط سخت بزارن جلو پاشون

من پارسال دوست پسرم اومد خواستگاری نم کی پشتم‌حرف زد بهم خورد الانم باز دوستیم هی خدا

شفای همه ی مریضا صلوات
خب به بابات بگو اگه باهاش راحتی.بگو شما بهمش بزن.همه چی می افته گردن بابات 

بابام میگ اگ نمیخای همه چی گردن من اما میدونم بعدا باید سرکوفت بشنوم خیلی واضح نگفتم ک نمیخام ولی توراه میگم