2737
2739
عنوان

میشه دعا کنید امشب نامزدیم بهم بخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 609 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب پسره بگم اشوب میشه ب بدبختی خانوادش راضی شدن  میترسم دشمنم شن  از الان واسه شب کلی است ...

هیچ استرس نداشته باش.مستقیم به بابات بگو بابا بهمش بزن و هرچی هم من التماس کردم قبول نکن بگو میخام مخاافت از طرف تو باشه.بگوپشیمونم برا انتخابم.وقتی بابات پشتت باشه هیچ کس کاری نمیتونخ بکنه.خیالت راحت.اگه الان قبول کردی و بعدش عقد میکنی اون موقع جدا شی طلاق داده حساب میشی پس الان بهتره.با بابات هماهنگ شو

2731
ببگو خانواده ام گفتن خونه باید بخری بزنی به ناممم با دعا چیزی حل نمیشه با خانوادت حرف بزن و دلایلت ب ...

اونم سریع میره ب مامانم میگه اونام منو دعوا میکنن ک چ حرف مسخره ایه ازین کلکا زدم جواب نداده

میشه واسه خوشبختیم صلوات بفرستی؟   
هیچ استرس نداشته باش.مستقیم به بابات بگو بابا بهمش بزن و هرچی هم من التماس کردم قبول نکن بگو میخام م ...

خداکنه جرعتشو پیدا کنم و ی جوری بهش بگم

اونم سریع میره ب مامانم میگه اونام منو دعوا میکنن ک چ حرف مسخره ایه ازین کلکا زدم جواب نداده

بابات باید بگه خونه برن به اسم دخترم یا مهر سنگین بگه و کوتاه نیاد.بعدم سربازی هم نرفته بگه هر وقت سربتزی رفت بیادعقدکنه.مطمین باش اونا قبول نمیکنن

2740
بابام میگ اگ نمیخای همه چی گردن من اما میدونم بعدا باید سرکوفت بشنوم خیلی واضح نگفتم ک نمیخام ولی تو ...

ببخشید رک میگم ولی دختر جان آیا  عقل توی کله ت هست؟؟ واضح به بابات بگو مشکلاتتون رو 

بابات بهت این حرفم زده باز واضح جواب ندادی؟؟

الان دو روز سرکوفت بشنوی بهتره اینه بعدا با بچه یه عمر سرکوفت بشنوی که ما بهت گفتیم و خودت چیزی بروز ندادی 

ببخشید رک میگم ولی دختر جان آیا  عقل توی کله ت هست؟؟ واضح به بابات بگو مشکلاتتون رو  بابا ...

اره هرجور شده میرسونم به بابام ک سخت بگیر من میترسم از اخلاق و جور نشدنمون

اره سر مهریه و زمان عقد کلا مشکل داریم سر اینا امیدوارم کنار نیایم

به مامانت بگو با مهریه کم موافق نیستی جو زده نشن 

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات
اره هرجور شده میرسونم به بابام ک سخت بگیر من میترسم از اخلاق و جور نشدنمون

سخت بگیر نه

بگو این مدت اینقدر دعوا داشتیم پشیمون شدم

می خوام بهم بخوره ولی میترسم نمیدونم چه جوری

مطمئن باش خود بابات می دونه چکار کنه

اره گفتن از ۱۱۴ سکه پایین تر نمیان و سه دنگ خونه

مریم جان عزیزم.چندسالته؟مستفیم بگو به بابات که نمیخام بهمش بزن.چون غیرمستقیم شاید چیز دیگه برداشت کنن و کناربیان.ولی شما بگو بهمش بزن.امیدوارم امشب با آرامش بخابی و بیای بگی راحت شدم ماهم ازنگرانی دربیایم