2726

ما امشب حرفای اخرو میزنیم اصلا دیگه ب دلم نیست پسره دوستم بودیم اما خیلی اختلاف پیش اومد بینمون نمیتونم اصلا باهاش کنار بیام امشب اگ بهم بخوره خلاص میشم و گرنه باید بسازم چون نمیتوتم خودم بهم بزنم نمیشه 

میشه واسه خوشبختیم صلوات بفرستی؟   

چرا نمیشه خودت بهم بزنی ؟

هرگز از یاد نبرم آنکه مرا ، بی سر و سامان خودش کرد . هرگز از یاد نبرم آنکه مرا ، اسیر چشمان خودش کرد .هرگز از یاد نبرم من ، که دلم را به که دادم ! هرگز از یاد نبرم من ، که به پای که فتادم . آن قدر از تو نوشتم ، که خودم رفته ز یادم.هرگز هرگز نکنم نگاهی به نگاه کسی ، که اگر تو به داد دلم نرسی میمیرم ! 💜💙( کاربری متعلق به یک نفر نیست ) 

واسه خوشبختیت صلوات میفرستم🥰

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎من هدف کمک به شماست اگه حرفی زدم ناراحت شدین از همینجا میگم معذرت میخوام 💫شاید تویی که الان داری این امضا رو میخونی من دیگه زنده نباشم برام از خداوند طلب بخشش کن♥️آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببین ی چیزی خواهرانه بگم

اگر واقعا به دلت نیس بدون هیچ خجالت یا چیزی بهم بزن 

میدونم سخته اما بزن

با ایشالله ماشاءالله درست نمیشه یهو میبینی همه چی جلو میره و پایه سفره عقدی و اصلا راصی نیستی 

چرا نمیشه خودت بهم بزنی ؟

چون بعد چند سال ک خاست خودم بوده نمیتونم یهو بگم ن یهو بگم باهام دشمن میشه و خیلبیییییی چیزای دیگ فقط امیدم امشب ب خداس

میشه واسه خوشبختیم صلوات بفرستی؟   

ده سال دیگه به خودت میگی کاش اونشب میمردم ولی بهمش میزدم

کاش ده سال دیگه رو امشب عملی کن

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2706