2733
2734
عنوان

دعوا با شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2268 بازدید | 110 پست
به نظرم مقصر تویی  اصلا زن خوبی نیستی  یکم خودت رو مطالعه کن  کاری کردی شوهرت رو م ...

سعی کنیم ما دلیل قطع شدن رابطه ها چه پدر مادر فرزندی چه خواهر وبراداری نباشیم 

سعی کنیم ما پل باشیم نه پرت گاه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم مقصر تویی  اصلا زن خوبی نیستی  یکم خودت رو مطالعه کن  کاری کردی شوهرت رو م ...

من کاری کردم ؟؟مادرش خودش مقصره بقران ..عقد بودیم با شوهرم دعواش شد روحم خبر نداشت گفته بود زنت تحریکت می‌کنه مادرشوهرم ی زن حسود و بد ذاته ک حتی خیره ب زندگی داداششم برده بود اونا هم عین شوهر من قطع رابطه کرده بودن و تو روش واستاده بودن ی زن مریضه ک فقط زندگی دختراش مهمه ..انقد دروغ دهن من گذاشته بود شوهرم شاخ درآورده بود می‌گفت مامان چطور میتونی انقد تهمت بزنی

منم حس میکنم عقده خانوادشو داره رو من پیاده می‌کنه 

نه تو به نظرم بهت بر نخوره زندگی کردنو آموزش ندیدی وبلاگ نیستی شاید به نظرت سنت زیاد باشد ولی همراه سنت شعور زندگی کردنت رشد نکرده 

معذرت می خوام که رک گفتم 

2731
سعی کنیم ما دلیل قطع شدن رابطه ها چه پدر مادر فرزندی چه خواهر وبراداری نباشیم  سعی کنیم ما پل ...

دوست عزیزم خداشاهده من کاری نکردم مادرش خودش مقصره مگه تا حالا مادرشوهر بد ندیدی ؟

نه تو به نظرم بهت بر نخوره زندگی کردنو آموزش ندیدی وبلاگ نیستی شاید به نظرت سنت زیاد باشد ولی همراه ...

اشکال نداره شما ی دوست مجازی هستی این قضاوت شماست من شاید از بابت شوهرم مقصر باشم ولی هیچ دخلی ب رفتار خانوادش با خودمو شوهرم ندارم 

دوست عزیزم خداشاهده من کاری نکردم مادرش خودش مقصره مگه تا حالا مادرشوهر بد ندیدی ؟

ببین درسته مادرش مقصره ولی سیاست داشته باش آنقدر گذشته رو کش نده ،،با همسرت حرف بزن نزار دیگران تو زندگیت تاثیر بزارن

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
2740

باشه هر چی باشه مادرشه 

تو نمک رو زخمش نریز خودش از تو از دست خانوادش داغونه به تو ی که دوسش داره پناه آورده و تو باید مرهم دردش باشی باید بگی عیبی نداره من هستم اگر اونا نیستن نه ایکه زخم زبون بزنی و بدگویی خانوادشو بکنی

باشه هر چی باشه مادرشه  تو نمک رو زخمش نریز خودش از تو از دست خانوادش داغونه به تو ی که دوسش د ...

خوب بهت ثابت شد کاری ب رابطه با مادرش نداشتم با وجود بی محلی هاشون ب خودمو بچم بازم رفتمو اومدم ک دیگه خود شوهرم گفت نرید اونجا؟؟؟

خوب بهت ثابت شد کاری ب رابطه با مادرش نداشتم با وجود بی محلی هاشون ب خودمو بچم بازم رفتمو اومدم ک دی ...

عیکی نداره تو سیاست داشته باش خودت خوبه مادری بگو مادرت برو ببینش برات زحمت کشیده و...

2706