2752
2734
عنوان

دعوا با شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2340 بازدید | 110 پست
تا کی شما گریه کنی قهر کنی باز همسرت بیاد خواهش و تمنا که اشتی کنین،باز بعد اشتی یادش بره همه چیو ب ...

روح و روان سالمی ندارم ک گریه میکنم انقد ..میترسم برم روانپزشک قرصام تو رابطه حنسیم اثر بزاره آخه قبلاً خوردم 

انگار دارم با خواهر بزرگم چت میکنم 😄اونم اینارو میگه همش اما دست خودم نیست خود ب خود تیکه میندازم ب ...

خیلی بچه ای به نظر من تا به سن واقعی ازداوج نرسیدید ازدواج نکنید وبعدش بچه دار نشید چندتا کتاب بخونید مطالعه کنید زندگی زناشویی نباید همه چی اوگی باشه دوتا ادم با تربیت متفاوت میرن یه خونه برای زندگی 

باید سیاست و قدرت اینکه تفاوت ها رو تغییر بدید داشته باشید 

زندگی خیلی بالاپائین داره ادم باید صبور باشه

چجوری گذشتنش مهم نیست عایا ....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

۳۲سالمه  خوب گفتم تو خونه شما بوده نشون بده بدت اومده این صداشو برده بالا ...خودمون ک ابمون تو ...

خوب شما و  شوهرت نباید تو خونه آنها دعوا راه بندازین، اونم سر وسیله از خونه باباش آوردن، خدایی پدر و مادرت گناه دارن، ميدوني چقدر بهشون فشار اومده سر و صدا را شنیدن، اينجور مسائل را خودتون حل کنید، ببين يه بار خواهرم و شوهرش تو خونه بابام بحثشون شد شوهرش خواهرمو هل داد، بابامم متوجه شد، ریاکشن نشود داد، تا مدتها رابطه شون يه جوری بود، بابام‌ خیلی بهش فشار می اومد که ببين دخترمو تو خونه ام هل داده الانم اون واسه من قيافه میگیره

روح و روان سالمی ندارم ک گریه میکنم انقد ..میترسم برم روانپزشک قرصام تو رابطه حنسیم اثر بزاره آخه قب ...

میفهمم منم خیلی گریه میکنم بااین تفاوت که مجردم

درسته اونا اثر داره و ممکنه میل شمارو کم کنه

ولی ناراحتیم همینه

شما وقتی ناراحتی رو رابطه‌ با همسرتون تاثیر نداره؟

من تو ناراحتیام کسی کنارم بشینه پارش میکنم چه برسه به این ارتباط عمیق

2731
خیلی بچه ای به نظر من تا به سن واقعی ازداوج نرسیدید ازدواج نکنید وبعدش بچه دار نشید چندتا کتاب بخونی ...

اتفافا سنمون کم بود رابطمون بهتر بود بخدا ۲۲سالم بود ازدواج کردم اون زمان چقد حرف همو می‌فهمیدیم

خوب شما و  شوهرت نباید تو خونه آنها دعوا راه بندازین، اونم سر وسیله از خونه باباش آوردن، خدایی ...

مقصر شوهرم بود اگرنه قبل اینکه بیایم خونه بابام حتی چند ماه قبل گفتم بیارشون خودش عصبی شده دنبال لجبازیه و جنگه

مقصر شوهرم بود اگرنه قبل اینکه بیایم خونه بابام حتی چند ماه قبل گفتم بیارشون خودش عصبی شده دنبال لجب ...

بعضی ادم ها از خوشی زیادی خودشون برای خودشون داستان درست می کنن

زندگی قشنگه 

زندگی کوتاهه 

شاید فردایی برامون نباشه کسی تظمین نکرده 

از زندگی و داشته هاتون لذت ببرید 

زندگی می گذره و چقدردخوبه به خوشی بگذره نه تلخی 

قدر همو بدونیم 

وسعی کنیم عادت های غلطمونو درست کنیم 

سطح شعورمونو ببریم بالا 

حیف نیست جوانی اینجوری بگذرونی 

سعی کن صبور باشی 

اون خودش از خانوادش به اندازه کافی ضربه خورده تو دیگه یادش ننداز و به روش نیار 

بعدم دعواتونو تو خونه خودتون حل و فصلش کنید پدر مادرها گناه نکردن وقتی بغل همینو خوشید مگه به اونا می گید که غم و مشکلاتتون و برای اونا می برید 

بخدا اینبار شوهرم مقصر بود اگرنه بی حرف می‌رفت می‌آورد وسایلو حس بی ارزشی ب آدم می‌ده

به نظرم مقصر تویی 

اصلا زن خوبی نیستی 

یکم خودت رو مطالعه کن 

کاری کردی شوهرت رو مادرش وایسه 

قطع رابطه بکنه 

پشت سر خانواده ش حرف میزنی 

غیبت شوهرت رو میکنی 

پیش مادرت بهش میگی عوضی 

همسرت عوض نشده خسته شده ازت 

قبل از آنكه بميريد ؛ بميريد
بخدا اینبار شوهرم مقصر بود اگرنه بی حرف می‌رفت می‌آورد وسایلو حس بی ارزشی ب آدم می‌ده

اروش ادم دست خودشه 

احترام ادم دست خودشه 

صبور باش و زندگیتو دوست داشته باش خیلی ها حسرت همچین زندگی‌ی رو دارن 

2706