2733
2734
سلام.پسر من حدودا دوسال و نیمشه. هنوز شیشه میخوره.شیر گاو.هم صبح هم شب موقع خواب. حالا میخوام از شیشه بگیرم.به نظرتون شیر زیاد ضرر نداره؟شما کی از شیر گرفتین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دخترمن سه سالشه شیر باشیشه میخوره اونم زیاد وپوشکم سعی کن بگیریش الان من دوسالگی از پوشک گرفتم هم بچه هم خودت راحت میشین
هوررررررررآآآآآآآ بلاخره بعد ۵ سال تونستم خودمو لاغر کنم   🥴😂شدم ۶۵ کیلو باورم نمیشه فقط اراده کردم  با کمک رژیم کالری شمارو رقص 🥳  و نهضت همچنان ادامه داره بریم واسه هدف نهایی ۶۰ کیلو💪🏻💪🏻💪🏻
وابستگی واسه خواب داره.صبح ها بیدار میشه میگه شیر بده.شبا شیر بده.عصر شیر بده. از طرفی عادت نکرده با لیوان شیر بخوره.البته سوراخ شیشش خیلی گشادههه.مک نمیزنه که فکش بیاد جلو.
2738
ثمره چرا تنبل؟؟ دخترم عاشق شیشه شیرشه اگه نخوره انگار انرژی نداره سر شیشه شو گشاد کردم که زیاد مک نزنه
هوررررررررآآآآآآآ بلاخره بعد ۵ سال تونستم خودمو لاغر کنم   🥴😂شدم ۶۵ کیلو باورم نمیشه فقط اراده کردم  با کمک رژیم کالری شمارو رقص 🥳  و نهضت همچنان ادامه داره بریم واسه هدف نهایی ۶۰ کیلو💪🏻💪🏻💪🏻
مریم سعی کن قبل غذا شیر ندی چون اشتهاشو از بین میبره من صبح و بعد از ظهر واخر شبا به دخترم میدم
چه ربطی به تنبلی داره تو از کجا میدونی که من کار نکردم روش بدون شیشه اصلن شیر نمیخوره پس باشیشه خوردن بهتر از نخوردن شیره اگه تنبل بودم قبل دوسالگی از پوشک نمیگرفتمش تا مدرسه هم خبلی مونده
2706