2733
2739
عنوان

به نیت حاجاتتون حمد میخونم

87 بازدید | 30 پست

سلام بچه ها 

دلم داره به شدت شور میزنه، منتظر یه خبرم، فقط به ذهنم رسید بیام اینجا و واسه 40 نفر دعا کنم، سرم گرم شه و زمان بگذره..

هر کی پیام میذاره به نیت حاجتی که داره یه حمد میخونم

ان شاالله به زودی حاجتتون براورده به خیر شه

لطفا براى حاجتم صلوات بفرستيد🌱 اللهم صل علي محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌱

من 

التماس شفا 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

اختلاف شوهرم و داداشم حل بشه و من بتونم بچه هاش را ببینم... دلم تنگ شده واسشون🤲🤲🤲🤗🤗🤗

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
2740
اختلاف شوهرم و داداشم حل بشه و من بتونم بچه هاش را ببینم... دلم تنگ شده واسشون🤲🤲🤲🤗🤗🤗

منم واسه شما خوندم، خبر خوش بهت برسه

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
2706