2737
2734
عنوان

اندازه دور سر نوزاد

914 بازدید | 25 پست

سلام مامانا من پسرم ۷۰روزشه وزن تولدش ۲۹۵۰ بوده و دو ماهگیش ۵کیلو دور سرش ۳۴بوده و دو ماهگیش۴۰قدش  هم ۵۰بود و دو ماهگیش۶۰بهداشت میگه سرش بزرگه دارم دیونه میشم کسی بوده این مشکلو داشته باشه لطفاکمکم کنین

تست و ازمایش من بعد ۳سال به اراده خدای مهربون مثبت شد برام دعا کنید دوستان گلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=205372383]بهداشت دایم ایراد میگیره ببر متخصص اطفال[/QU

اره آفرین ،توجه نکن اصلا استارتر ،ب منم گفتن،ولی من مشکلی ندیدم ،نترسون الکی خودتو

بیشتر ب حالتای بچت توجه کن،اگ زرنگ و سرحاله ک،ب نظرم سخت نگیر

جز ب آغوش تو ،آرمگهی نیست مرا.....
2728

عزیزم اگه خدایی ناکرده چیزی میبود سونوهای بارداری نشون میداد.

من خواهرشوهرم دوتا بچشو تو بارداری متخصص میگفت سرش بزرگه و.... وقتی دنیاهم اومدن میگغت بهداشت و متخصص سرشون بررگه و مشکل دارن. 

ولی هیچیشونم  نبود کمی بزرگ بودن سرشون ارثی بوده توی خانواده شوهرش. بچه هاشم سالم سالمن

عزیزم اگه خدایی ناکرده چیزی میبود سونوهای بارداری نشون میداد. من خواهرشوهرم دوتا بچشو تو بارداری مت ...

خدا از دهنت بشنوه عزیزم بخدا خیلی زجر کشیدم تو بارداری از دست دادن پدرم و کلی مشکل و استرس دیگه لی تحمل درد و رنج پسرم مطمئنم منو میکشه دیگه

2740
خدا از دهنت بشنوه عزیزم بخدا خیلی زجر کشیدم تو بارداری از دست دادن پدرم و کلی مشکل و استرس دیگه لی ت ...

ببین گلم نمیخوام نگرانت کنم ولی خب اگه طی دوماه 6سانت اضافه شده به دور سرش یکم زیاده خب یعنی رشد سر در طی دوماه بیشتر بوده برای همین بهت گفته حالا که بردی متخصص نگرانی از خودت دور کن ومنتظر بمون تا 4ماهگی چطور میشه 

احتمال اینکه موقع زایمان دورسرش اشتباه گرفتن هم هست شاید اون موقع اشتباه گرفتن34 

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛
ببین گلم نمیخوام نگرانت کنم ولی خب اگه طی دوماه 6سانت اضافه شده به دور سرش یکم زیاده خب یعنی رشد سر ...

نمیدونم بخدا یعنی ممکنه بیمارستان اشتباه کرده باشن؟؟؟

من میترسم از عمل و جراحی اخه بچه به این کوچیکی😭😭😭😭😭

اسی منم این مشکل راداشتم دور سرش موقع تولد39بود بهداشت گفت بزرگه غیرطبیعی هست بردم دکتر اطفال گفت نه مشکلی نداره ممکنه ارثی باشه دوباره دوماهگیش دورسرش 43بود بازم گفت بیشتر از حد معموله ترسیدم متخصص مغز واعصاب اطفال بردم گفت 39زیاد هست موقع تولد ولی الان غیر طبیعی رشد نکرده گفت تا4یا6ماهگی صبر کن اگه به موقع گردن گرفت روی شکم شد تونست غلت بزنه همه چیزش مثل بچه های دیگه ات بود اصلا مشکلی نیست واگر نتونست حرکاتش کندتر از همسالانش بود بیار سی تی انجام بدم

میگم امکان اشتباه وجود داره درصورتی که 4ماهگی ببری وطبیعی باشه یعنی باز بیشتر از حد معمول نباشه

تو خانواده شما وهمسرتون سرتون بزرگ یانه اخه پسرم تو سونو سرش2هفته بزرگتر از کل بدنش بود الانم یه خورده بزرگتره ولی من نگرانی ندارم چون خانواده همسرم وهمسرم تماما سرهاشون خیلی بزرگه

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛
2706