2733
2734

ک ۸ ماهشه دو تا النگو خریدن اونم گذاشته استوری  اونوقت دختر من ۶ ساله فقط یدونه گوشواره کوچک داره😭😭ن اینکه بی پول و فقیر هستیما نه فقط شوهر بی عرضه ی من خسیسه.فقط خانوما بجون بچه هام من حسود نیستم تو رو خدا نگین حسودی ب اندازه ی کافی دارم دق میکنن شما هم رو زخم من نمک نپاشین فقط بخاطر شوهرم ناراحتم ک هیچ ارزشی قایل نمیشه واسه ما😔😔

2731

متاسفانه این دقیقا حسودیه وگرنه همه عالم مرتب دارن طلا میخرن شما تا ایشون خرید حالت بد شد و یاد اخلاق شوهرت افتادی..... البته که متنفرم از کسایی که از زندگیشون استوری میذارن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

تو این چندسال زندگی مشترک تلاش کردی با مشاوره مشکلتو حل کنی؟؟ 

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺

دق نکن ،شوهرتو آدم کن ،بچه رم درگیر بازی کثیف طلا نکن ،جاریت اگه عقده نداشت عکس دخترشو خالی استوری میکرد نه عکس النگو رو

این روزا از رو  نداری عاشق و معشوق میشن                           من یه لیلی‌میشناسم مهرشو از مجنون گرفت
شوهر من مشاوره نمیره ب هیچ عنوان

خودت برو گلم

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺

عزیزم منم خواهرشوهرم برای بچش دوتا النگوی بزرگ عین تکپوش برای خودشم سه تا از همون ست خریدن با هم 

منم فقط تونستم ۲۰۰ تومن سکه پارسیان برای دخترم بخرم 

میدونم مقایسه میکنی و ناراحت میشی ولی خب زندگی بالا و پایین داره ان‌شالله روزی نصیب شما بشه ❤️

دخترم شوق نفس کشیدنم👼🏻 مامان بابا دلتنگتونم🖤🥀 ۱۱ تیر ۱۴۰۱ بدترین صحنه ای که میتونستم ببینم رو با چشام دیدم و شکستم اما همین شروع ماجرا بود
2706