2733
2739
عنوان

اندازه دور سر نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 920 بازدید | 25 پست
اسی منم این مشکل راداشتم دور سرش موقع تولد39بود بهداشت گفت بزرگه غیرطبیعی هست بردم دکتر اطفال گفت نه ...

از الان گردن‌میگیره به شکم بزارمش با کنجکاوی به اطرافش نگاه میکنه و بعضی وقتا خودش دمر میفته به صداها واکنش نشون میده به راحتی تلویزیون رو با دقت نگاه میکنه من و پدرش رو فکر میکنم میشناسه نمیدونم دیگه چه جوریه

تست و ازمایش من بعد ۳سال به اراده خدای مهربون مثبت شد برام دعا کنید دوستان گلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگم امکان اشتباه وجود داره درصورتی که 4ماهگی ببری وطبیعی باشه یعنی باز بیشتر از حد معمول نباشه ...

سر خودم و داییام بزرگه

2731
سر خودم و داییام بزرگه

خب اینم احتمالش وجود داره که بهت رفته باشه درهرصورت چاره ایی نداری جز صبر تا ببینی چی میشه

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛
گران نباش گلم چیزی نیست دور سر بچه بیشتر بوده موقع تولد

خدا کنه براش دعا کنی لطفا خدا خیرتون بده

از الان گردن‌میگیره به شکم بزارمش با کنجکاوی به اطرافش نگاه میکنه و بعضی وقتا خودش دمر میفته به صداه ...

بابا نگران نباش.بهداشتیا معمولا جوگیرن دوس دارن یه چیزی بگن.اگه چن ماه دیگه بچه رو بردی دکتر و گفت مشکلی داره؟هیچی نیست شک نکن.شیرتو خراب نکن براش.بچت رشدش خوبه اینطور که پیداس

از الان گردن‌میگیره به شکم بزارمش با کنجکاوی به اطرافش نگاه میکنه و بعضی وقتا خودش دمر میفته به صداه ...

خوبه دیگه،شکرخدا بچت یاهوشه،خب بعضیا سرشون بزرگه،مثلا شوهر خواهرشوهر من سرش خیلی بزرگه سالمم هست هیچ مشکلی نداره،از بچگی کله گنده بوده، خیلیم بامزس

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 
2740

سلام عزیزم

میشه بگید روند رشد دور سر پسرتون چطور شد

منم شرایط شما رو دارم یه مقدار نگرام

دور سر موقع تولد ۳۳ اللن ۴۶ روزشه ۳۸

میشه برای سالم به دنیا اومدن دخترم و سلامتی خودم صلوات بفرستید ؟ لایک کنید منم براتون بفرستم مرسی مهربونا 🥰امیدوارم بعد از ۹ سال بتونم توی آغوشم بگیرمت و بهت شیر بدم مطمعنم خدا تو رو دوباره بهم داده اینبار قلبت سالمه بدنت سالمه انشالله😓
سلام عزیزم میشه بگید روند رشد دور سر پسرتون چطور شد منم شرایط شما رو دارم یه مقدار نگرام دور سر م ...

سلام عزیزم... رشد دور سرت بچت یکم زیاد بود مشکلی نبود که انشااله؟ الان چطوره؟