2752
2734
عنوان

دیدن خواب دوستی که باهاش قهرم

32 بازدید | 3 پست

یه دختری هست دوست دوران بچگیم بود خیلییی باهم صمیمی بودیم از سه سالگی تا دانشگاه باهم بزرگ شدیم. ولی موقع دانشگاه سر یه مسئله ایی دعوای شدیدی کردیم و کلا قطع ارتباط کردیم الان سه سالی میشه. من واقعا اصلا بهش فکر نمیکنم اینو جدی میگم. تازه دیروز اینقدر درگیر امتحانا و اینا بودم که اسم خودمم یادم نمیومد. اونم یه شهر دیگس الان. ولی دیشب همش خوابشو دیدم که دوباره بچه شدیم و کارای بچگیمون رو میکنیم و همه جا باهمیم

چرا وقتی یکی تو ناخوداگاهت نیست خوابشو میبینی؟ 

مفهوم این خواب چیه 

میشه برای دوتا هدف توی دلم یه صلوات بفرستی❤🤲🏻         «دوستان حلالم کنید، اگر بار گران هستیم میریم» هرکی این امضارو دید بگه اگه چیزی بهم گفته حلالش میکنم و تامام 😚
برا منم سواله

اصلا دلم نمیخواست تو خوابم حتی ببینمش

که بعد بیداری یادش بیوفتم. اصلا ازش خوشم نمیاد دیگه

میشه برای دوتا هدف توی دلم یه صلوات بفرستی❤🤲🏻         «دوستان حلالم کنید، اگر بار گران هستیم میریم» هرکی این امضارو دید بگه اگه چیزی بهم گفته حلالش میکنم و تامام 😚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصلا دلم نمیخواست تو خوابم حتی ببینمش که بعد بیداری یادش بیوفتم. اصلا ازش خوشم نمیاد دیگه

منم با یکی قهرم یوقتا میاد تو خوابم

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم