2137
2106
عنوان

من عاشقشم یعنی؟

175 بازدید | 27 پست

آقا اگه شوهرتون بمیره بعد سنتون زیر ۵۰ باشه با نیاز جنسیتون چیکار میکنید به غیر از خودارضایی 

اگه ۸۰ درصد مواقع کنترل کنی باز ۲۰ درصد از دستت در بره اگههههه باید چیکار کرد

اگه شوهرت که مرده رو انقد دوست داری که دیگه به هیچ مردی حس عاشقانه نداری  چشت نمیبینه باید چیکار کرد

اگه با یکی فقط با قصد جنسی باشی یعنی عاشقش نیستم 

نه نیستی

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد داره......                                           اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه..........                                                                                                                                                                      

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

نیستی

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏
2165
اگه منظورت خودارضایی خوب کسی که تجربه رابطه جنسی داره اوکی ۸۰ درصد کنترل میکنه ولی یه وقتی با کسی فق ...

ببين من خودم به شخصه نميتونم با كسي تا از نظر اخساسي ارتباط نگيرم از لحاظ جنسي ارتباط داشته باشم اصلا تو خانم ها خيلي كم پيش مياد بتونن

آیا می خواهی با عشق زندگیت آشنا شوی؟ به آینه نگاه کن.
2183
چرا من نمیخوام با کسی باشم یعنی عشقش نمیزاره ولی اگه آدم جوون بلشه خدب میل جنسی وجود داره

به خاطر این مسائل کشش داری نه حس دوست داشتنه نه عشقه

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد داره......                                           اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه..........                                                                                                                                                                      

محرم باشن اوکیه 

فامیل نزار بفهمن 

من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده! من حامی اهدای عضوم🙏اگه عنکبوتی که توی اتاقمون کشتیم تمام عمرش فکر میکرد که ما دوست و هم اتاقیش هستیم‌چی؟!🥲 لایک نکنید لطفا
ببين من خودم به شخصه نميتونم با كسي تا از نظر اخساسي ارتباط نگيرم از لحاظ جنسي ارتباط داشته باشم اصل ...

ولی اگه بشه همچین چیزی دلیل بر اینکه کم دوسش دارم نیست که،

2191