2733
2734
عنوان

وارد 39 هفته شدم ولی هیچ علائمی حتی درد ندارم شما چطور بودید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5929 بازدید | 58 پست
من دو هفته دیگه معاینه لگن دارم میگم وقتی معاینه میکنن درد هم داره؟ هنوز بهم نگفتن زایمانم چجوریه&nb ...

نه درد نداشت شل بگیر فقط

فردا جهان به سیطره شهسوار ماست.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم تجربه اولمه از معاینه لگن میترسم  از سزاریم بدم میاد ولی انتظار طبیعیم سخته

درد نداره عزیزم از رابطه که سخت تر نیست اصلا نترس

2731
منم درد نداشتم دکتر هفته ۳۸ بهم قرص گل مغربی داد استفاده کردم ۳ج هفته چهارسانت شدم بعدم بستریم کرد ب ...

گل مغربي رو خوردی يا واژینال

روغن گرچک اثر داره تو باز شدن رحم؟ از داروخونه گرفتی یا عطاری؟  ببخشید ولی شنیدم روغن گرچک باع ...

درست شنیدی باعث خراب کاری میشه😂😂😂

موقع زایمان خراب کاری نکردی؟ 

نه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
گل مغربي رو خوردی يا واژینال

واژینال

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق کسی نشو که عشقو دوره کرده💔چقد این حرفو حمید هیراد خوب و درست میگه👣۲۷ شهریور ۱۳۹۹ بود که بی بی چکم مثبت شد ۳۱ شهریور هم جواب آزمایش مثبتم اومد و منو عشقم فهمیدیم مامانو بابا شدیم..خدایا هزاران بار شکرت.خدایا ازت میخوام همه منتظرا زودی زود صاحب یه نی نی تپل مپل خوشمزه بشن الهی آمین  و سه شنبه ۹دی ماه ۱۳۹۹ رفتم آنومالی و یه گل دختر داشتم