2733
2734
عزیزم دورهی مجلسی و مانتو .....و بقیه رو رفتی  ببخشید زیاد سوال مپرسم

اشکال نداره عزیزم راحت باشین

راستش من کلاس نرفتم از یه کتاب اموزشی و فیلم یاد گرفتم بعدها تو اینستا و تلگرام کم کم بقیه چیزای دیگه هم یاد گرفتم

بی توقع مهربان باشیم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اشکال نداره عزیزم راحت باشین راستش من کلاس نرفتم از یه کتاب اموزشی و فیلم یاد گرفتم بعدها تو اینستا ...

واقعا چه خوب من اصلا از فیلم و کلا اینطوری چیزی سردر نمیارم

وقتی پایین ترینم،خدا امید من است،وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم،خدا نیروی من است،وقتی غمگین ترینم،خدا آرام جان من است.
2731
من چون خیلی به خیاطی علاقه داشتم سریع یاد گرفتم

خیلی علاقه دارم من خیلی یعنی شب وروز فکرم درگیره و اینکه واقعا نمیدونم کدوم متد برم چون فقط یکبار میتونم هزینه کنم ما تو شهرمون هست ولی واقعا نمیدونم برم مولر یا ن

وقتی پایین ترینم،خدا امید من است،وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم،خدا نیروی من است،وقتی غمگین ترینم،خدا آرام جان من است.
2738
به خیاطی علاقه هم داری

و اینکه عزیزم یاد گرفتن واسه کسی ک فقط تا کلاس پنچم  درس خونده راحته یا فقط واسه اونای که سواد خوبی دارن راحته؟

خیلی علاقه دارم من خیلی یعنی شب وروز فکرم درگیره و اینکه واقعا نمیدونم کدوم متد برم چون فقط یکبار می ...

بیشتر میخوای خیاطی بری خودت کنی یا بعنوان یه شغل بهش میکنی

بی توقع مهربان باشیم...
بیشتر میخوای خیاطی بری خودت کنی یا بعنوان یه شغل بهش میکنی

ن وضعمون خیلی بده بشدت ب کار نیاز دارم میخوام کار کنم وخیلی علاقه دارم خیلییییییی

و اینکه عزیزم یاد گرفتن واسه کسی ک فقط تا کلاس پنچم  درس خونده راحته یا فقط واسه اونای که سواد ...

والا نمیدونم بستگی به این داره که چقد تمرکز و اینا داری

متد سادریک اگه اسمش درست گفته باشم مال خانم عمرانی هست که تو تلویزیون هم میاد آموزش میده یاد بگیری هم خوبه هم خیلی قشنگ و روون توضیح میده من خودم تو کشیدن خیلی الگوهام مخصوصا شلوار به روش خانم عمرانی عمل میکنم

بی توقع مهربان باشیم...
والا نمیدونم بستگی به این داره که چقد تمرکز و اینا داری متد سادریک اگه اسمش درست گفته باشم مال خانم ...

ممنون عزیزم ک راهنمای کردی موفق باشی🙏🌹🌹

2706