2752
2734

بهم خیانت کرد تو جیبش دیدم تو چندتا برگه شماره خودش نوشته تو یکی پیج اینستاشم نوشته بود همیشه دخترانه اینستایی ریپ میزنع بخصوص همشهری هارو تا قرار بزاره 

صدبار بش گفتم ت ک انقد م س ت و پست هستی طلاقم بده هرررری اما نمیده چند وقت باهام رفتارش خوب بود اما همش سرش تو گوشی درحال چط کردن دو گوشی داره منم شروع کردم از خیانتای قدیمی گفتم دعوا راه انداختم جالبش اینه همیشه میاد جلوم میگ از این حرفا با این موضوع نزن عصابم خراب میشه بعد منم

😐

اخ اخ

من اکسم نامزد داشت خبر نداشتم

خدا لعنتم کنه خیلی عذاب وجدان دارن نمیدونستم که نانزد داره به محض اینکه فهمیدم اومدم بیرون از رابطه

خوش باشه هرکی بدون ما خوشبحالشه(:

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

جامو جدا کردم با بچم این ور جدا می‌خوابیم شب اول ک دید جامو جدا انداختم با عصبانیت نگام کرد چیزی نگفت الان گفتم کنارش نمی خوایم لااقل اینجوری عصاب خودم راحت تره جالب اینه بهم میگه من بتو گفتم صدبار دیگو گفتم من دختر بازی و .. هرکاری میکنم جلوت میگم خیلی چندشه

😐

خدا شاهده اگر من ی پنکیک ساده بزنم منو از زدنش پشیمون می‌کنه اجازه واتساپ نمیده اینستاو.. هیچی نمیزاره نصب کنم میگم همه دخترا دارن میگه اونا رو خدازده یکی نیس بش یک اگر اونا رو خدازده تو چرا دلت میخواد ببخشیدا زیرا بخوابن والا

😐

نمیخاد اینستا بریزی جلو اون دخترا لو نره یا تو نفهمی چ غلطی میکنه، اینستاتم بریز اگ چیزی گفت بگو اگ بده خودتم پاکش کن،اگرم نیست ک کار ب کار من نداشته باش من خودم خط قرمز برای خودم دارم ارزش و حد و حدود خودمو میدونم نیاز نیست تو بگی، بعدشم جدی باش باهاش طلتق نمیده چیه، بگو فکر نکن نشستم ساکت هیچی نمیگم فکر نکن بی زبون و سادم یبار دیگ ببینم غلط اضافی کردی مهرمو میزارم اجرا