2733
2734
منم قصد دارم بخرم اول گفتم بپرسم کسی هم استفاده کرده  شما چه متدی میخواین بخرین

الگوی اماده واسه همچی هست مثلا شلوار مانتو بلوز شومیز دامن واسه همه اینا هست؟کجا میفروشن

وقتی پایین ترینم،خدا امید من است،وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم،خدا نیروی من است،وقتی غمگین ترینم،خدا آرام جان من است.
از کجا میخواید تهیه کنید منم یکی از اشناها ک لباساش تو تنش خیلی شیک بود ازش پرسیدم گف الگو اماده دا ...

ازش نپرسیدین کدوم متد هست

تو اینستا پیج های خیاطی اغلب دارن

بی توقع مهربان باشیم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من جفتشو ترکیب کردم کلا روش استادم خیلی راحت 

الان اگه بخوام منم دوتاشون یاد بگیرم چطور تو ی لباس باهم دیگه ترکیب شون کنم ؟

وقتی پایین ترینم،خدا امید من است،وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم،خدا نیروی من است،وقتی غمگین ترینم،خدا آرام جان من است.
الگوی اماده واسه همچی هست مثلا شلوار مانتو بلوز شومیز دامن واسه همه اینا هست؟کجا میفروشن

بله هست من از پیج اینستا میخوام بخرم

🧲🧲🧲🧲موسس تاپیک جذب ثروت🧲🧲🧲🧲🧲https://www.ninisite.com/discussion/topic/6931139/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%88%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%ab%d8%b1%d9%88%d8%aa-%d8%a8%d8%af%d9%88%d9%88%d9%88%d9%88-%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%a7%d8%a7%d8%a7%d8%a7-%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%b9?page=1
2731
الان اگه بخوام منم دوتاشون یاد بگیرم چطور تو ی لباس باهم دیگه ترکیب شون کنم ؟

خب من اینو نمیدونم چون من با روش استادم جلو رفتم 

ینی اماده شده بود جزوه و من یاد گرفتم

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
بله هست من از پیج اینستا میخوام بخرم

متد مولر هم هست ؟

غیر از خرید اینترنتی مثلا مغازه کی میفروشه؟

متد مولر هم هست ؟ غیر از خرید اینترنتی مثلا مغازه کی میفروشه؟

نه جایی رو نمیشناسم

🧲🧲🧲🧲موسس تاپیک جذب ثروت🧲🧲🧲🧲🧲https://www.ninisite.com/discussion/topic/6931139/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%88%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%ab%d8%b1%d9%88%d8%aa-%d8%a8%d8%af%d9%88%d9%88%d9%88%d9%88-%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%a7%d8%a7%d8%a7%d8%a7-%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%b9?page=1
منم موندم بین متد گرلاوین و متد مولر کدومشو بگیرم

منم یکی میگه مولر خوبه یکی میگه گرلاوین یکی میگه متریک واقعا گیر کردم نمیدونم کدوم یاد بگیرم ؟

منم یکی میگه مولر خوبه یکی میگه گرلاوین یکی میگه متریک واقعا گیر کردم نمیدونم کدوم یاد بگیرم ؟

من خودم متد گرلاوین یاد گرفتم ولی تعریف متد مولر خیلی شنیدم میگن بدون پرو هست و خیلی تو تن شیکه متد گرلاوین پرو زیاد میخواد متریک هم که کلا هیچی ازش نمیدونم

بی توقع مهربان باشیم...
من خودم متد گرلاوین یاد گرفتم ولی تعریف متد مولر خیلی شنیدم میگن بدون پرو هست و خیلی تو تن شیکه متد ...

الان کار میکنی یا فقط واسه خودت میدوزی ؟یعنی راضی هستی از گرلاوین ؟

نمیدونم بین این ۳ تا موندم .

الان کار میکنی یا فقط واسه خودت میدوزی ؟یعنی راضی هستی از گرلاوین ؟ نمیدونم بین این ۳ تا موندم .

آره مشتری هم دارم راصی هستن ولی خودم دلم میخواد لباس بدون چین و خوش فرم تو تن وایسه

گرلاوین نسبت به مولر راحتتره

مولر اندازه گیری زیاد نمیخواد ولی خیلی فرمول داره

بی توقع مهربان باشیم...
آره مشتری هم دارم راصی هستن ولی خودم دلم میخواد لباس بدون چین و خوش فرم تو تن وایسه گرلاوین نسبت به ...

عزیزم دورهی مجلسی و مانتو .....و بقیه رو رفتی 

ببخشید زیاد سوال مپرسم

آره مشتری هم دارم راصی هستن ولی خودم دلم میخواد لباس بدون چین و خوش فرم تو تن وایسه گرلاوین نسبت به ...

چرا ی دورهی مولر نمیری؟

2706