2137
2106
عنوان

چرا ترکید؟؟

121 بازدید | 27 پست

داستان مادربزرگه تا اونجا بودم ک بچه هارو میبره بیمارستان😕

@نی_نی_یار_شب    

ای نی نی یار مهربون ک همه عاشقت هستن چرا ترکید😢

فقط بخاطر حذف تاپیکام میام نی نی سایت

جالب بود؟

ژیـن آ                                             شیـشعِ من کثـیفِ،امـا دستمال شمام تمیزش نمیکنع:)              https://t.me/Hich_zhچنل نوشتع و دکلمم.                 کل کمـد لباسمو زیرورو کردم،تمـام کشـوهارو گشتم،تمام کتـابامو ورق زدم،کـل چتـامونو باهم خوندم،حتـی تو گوگـلم سرچ کردم،ولی یـادم نیومد ک کـِی نظـرتو راجب خودم پرسیـدم 🤙🏻

چون اسی عکس نزاشت ترکوندنش

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک   

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

اسی عکس نذاشت گزارش زدن

تو را هر شب آرزو میکنم / شاید یک روز بر آورده شوی!                 من هیچکسش هستم . . !                                                         هیچ وقت بیخیال چیزی که واقعا میخوای نشو ، صبر کردن سخته اما حسرت خوردن سخت تره...(:
2165

@mizaniiii   بیا اینجا استارتر عکس مادر بزرگتم نذاشتی اخرش

وقــــتی مـــــی مانی ومیـــبخشــی...فکـــــرمیکنـند رفتــن را بلـــد نیســــتی،بایــد بــــه آدمـــ هـــا از دســتت دادن را متـــــذکر شـــد.آدمـــ ها همیـــــــشه نمـــی ماننـــــد،یـــــــک جا در را بــــــــاز میـــــکنند و بــــــرای همیــــشه میــــــــــــروند...........💔💔💔💔                                                                           (  مـــــامانای عزیـــــــز طبق نظریه خــودم متخصــص تعییـــن جنسیتم از روی سونوگــــــرافیــتون تایـــپک تعیــین جنسیت صــــدام کنیــد با تچکــــــــر😝😝😝😝😝😝)

یعنی میشه برش گردونند؟ی سوال خوب ی عده زود میگن بترکون چرا نی نی یار حرفشون گوش میکنه؟

فَإِن تَوَلَّوْاْ فَقُلْ حَسْبِىَ اللَّهُ لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ عَلَیْهِ تَوَکَّلْتُ وَهُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظِیمِ
@mizaniiii   بیا اینجا استارتر عکس مادر بزرگتم نذاشتی اخرش

یا نت نداره و کلا به یه دلیلی نمیتونه بیاد سایت یا یه ریگی به کفششه که عکس نمیذاره

تو را هر شب آرزو میکنم / شاید یک روز بر آورده شوی!                 من هیچکسش هستم . . !                                                         هیچ وقت بیخیال چیزی که واقعا میخوای نشو ، صبر کردن سخته اما حسرت خوردن سخت تره...(:
2183
یعنی میشه برش گردونند؟ی سوال خوب ی عده زود میگن بترکون چرا نی نی یار حرفشون گوش میکنه؟

گوش نمیده خودشون گزارش میزنن@نی_نی_یار_شب خیلی مهربونی بهش بگید بر میگردونه من خیلی دوسش دارم😢♥️

فقط بخاطر حذف تاپیکام میام نی نی سایت
یا نت نداره و کلا به یه دلیلی نمیتونه بیاد سایت یا یه ریگی به کفششه که عکس نمیذاره

چیه ملت یاد گرفتن عکس بده عکس بده

میشه برای حل مشکل زندگیم ک شده گره سفت ی صلوات بفرستین ممنون میشم😊💋💋💋💋انشالله شماهم ب ارزوهاتون برسین🙏
چیه ملت یاد گرفتن عکس بده عکس بده

خودش گفت میذاره کسی چیزی نگفت

2191