2733
2734
عنوان

کتلت(شامی)ناتلی+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 656 بازدید | 46 پست
آرههههه

خدا بهت صبر بده گلم⁦☺️⁩

عاشق قنادی و آشپزیم دائم درحال کیک درست کردن😜.خوشحال میشم سوالی داشتین بتونم کمکتون کنم.دعا کنین یه روزی بتونم کارگاه قنادیمو راه اندازی کنم😍🥰
خخخ من رژیمی درست میکنم...با یک قاشق روغن فقط درش رو میذارم بعد یم ربع باز میکنم بعد اینقد کنارش م ...

خیلی هم خوب همینجوری خوبه من روغن زیاد دوست ندارم...نوش جان😋😘

فقط 83 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر دو سالگی نفس مامانه   محمد عادلم عاشقتم عشق مامانی😍😋خدایا پسرمو حفظ و عاقبت بخیر کن🙃آمین...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه میزان مواد بستگی به تعداد نفرات داره مثلا من برا ۴ نفر ۴۰۰ گرم گوشت ۳عدد سیب زمینی متوسط یه پیاز

مرسی عزیزم. دستورشم کامل بگو برام🌹البته اگه حوصله تایپ داشتی

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
خدا بهت صبر بده گلم⁦☺️⁩

کتلت درست کردم هفته پیش با چه ابو تابی لب نزد گفت ترش میکنم همشو خودم خوردم

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2731
مرسی عزیزم. دستورشم کامل بگو برام🌹البته اگه حوصله تایپ داشتی

چشم گلم من براتون میزارم 

عاشق قنادی و آشپزیم دائم درحال کیک درست کردن😜.خوشحال میشم سوالی داشتین بتونم کمکتون کنم.دعا کنین یه روزی بتونم کارگاه قنادیمو راه اندازی کنم😍🥰
کتلت درست کردم هفته پیش با چه ابو تابی لب نزد گفت ترش میکنم همشو خودم خوردم

کار خوبی کردی .وای همسر بد غذا واقعا اذییت میشه ادم همینجوری ادم میمونه چی درست کنه وای به وقتی بدغذاهم باشن

گوشت خالی میگه بزن با پیاز  سرخ کن سیب زمینی زده بودم تو موادش قهر کرد نخورد🤕

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2738
چشم گلم من براتون میزارم 

مرسی عزیزم🌹

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
خیلی هم خوب همینجوری خوبه من روغن زیاد دوست ندارم...نوش جان😋😘

اینم کوکو سیب زمینی با سیب زمینی پخته س...بدون روغن

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣
خب من ۴ نفرم مرد بودن و بنده شکم هرکدوم ده تا خوردن😂

اه فکر کردم خودتی و مثلا بچه هات و شوهرت😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر دو سالگی نفس مامانه   محمد عادلم عاشقتم عشق مامانی😍😋خدایا پسرمو حفظ و عاقبت بخیر کن🙃آمین...
گوشت خالی میگه بزن با پیاز  سرخ کن سیب زمینی زده بودم تو موادش قهر کرد نخورد🤕

نازشو نخر بابا

چند بار بذار قهر کنه و تو هم غذا رو تا اخر بخور تا حساب کار بیاد دستش

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣
اینم کوکو سیب زمینی با سیب زمینی پخته س...بدون روغن

خیلی خوبه 😊من حاملم یه چند شبه هوس دارم امشب میخاستم درست کنم ولی معدم میسوزه میترسم بخورم ترش کنم وایه همین سیب زمینی سرخ کردم خالی خالی بخورم🙁🙁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی خوبه 😊من حاملم یه چند شبه هوس دارم امشب میخاستم درست کنم ولی معدم میسوزه میترسم بخورم ترش کنم ...

منم باردارم عاشق سیب زمینی هستم

سرخ شده...تنوری...اب پز

طفلی نینیم قانع هست  

منم باردارم عاشق سیب زمینی هستم سرخ شده...تنوری...اب پز طفلی نینیم قانع هست    

دقیقا منم😂ولی سیب زمینی بچه رو سفید و تپل میکنه 😋😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706