2204
عنوان

لوازم بهداشتی نوزاد سیسمونی

340 بازدید | 25 پست

سلام ب همه 

مامانایی که دارن خرید سیسمونی میکنن یا مامانای با تجربه بیان بگن چیا واسه لوازم بهداشتی نوزاد خوبه بگیرم که الکی بلااستفاده نمونه و ضرر نداشته باشه 

ماشاالله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم

سودو کرم برای سوختگی پاش حتما بخر و پماد مرطوب کنن ثمین برای کودکان‌اکر پوستش خشک شد بزنی و روغن بدن برای ماساژ و بعد حمام من اینا رو خیلی استفاده کردم

بگذار همه مسخره کنند چادرت را. سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را. می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه (عج) 
سودو کرم برای سوختگی پاش حتما بخر و پماد مرطوب کنن ثمین برای کودکان‌اکر پوستش خشک شد بزنی و روغن بدن ...

پماد زینک اکساید و کالاندولا ب درد سوختگی نمیخوره خیلی ؟

سودو کرم اسمشه؟

سلامممم خانوما ❤️❤️

من موقع بارداری مدام حالم بد میشد، حالت تهوع می گرفتم، قندم هم بالا رفته بوده. 😑😑🥹🥹

دوستم لیمومی رو بهم معرفی کرد و منم رژیم بارداریش رو گرفتم ☺️☺️🥰

بعدشم فهمیدم که رژیم پیش از بارداریش رو هم میدن. الانم که تو دوران شیردهی هستم رژیم شیردهی اش رو گرفتم که شیر کافی داشته باشم و نی‌نی😍 هم مواد مغذی بهش برسه 🥰🥰

واااااااقعا بهتون پیشنهاد می‌کنم حتما شما هم بگیرین که هم خودتون سالم بمونین و هم کوچولوتون سالم و خوشگل بشه 🥰

از اینجا میتونین رژیم لیمومی رو بگیرین

پماد زینک اکساید و کالاندولا ب درد سوختگی نمیخوره خیلی ؟ سودو کرم اسمشه؟

اینا ب هر بچه ای نمیسازه ب دختره من ک نساخت ولی پماد ضد سوختگی آردن درش زرده اون خیلی خوبه ب همه بچه ها میسازه

پودره بچه هم ک نگیر سرطان پوست میاره خطرناکه

پماد زینک اکساید و کالاندولا ب درد سوختگی نمیخوره خیلی ؟ سودو کرم اسمشه؟

نه سودو کرم بهتره عین آب رو آتیشه پسر من یه بار از سوختگی پاش زخم شده بود زدم یه ساعت بعد پوشکش باز کردم خوی خوب شده بود اونا طول میکشه تا خوب شه بچه اذیت میشه

بگذار همه مسخره کنند چادرت را. سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را. می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه (عج) 
اینا ب هر بچه ای نمیسازه ب دختره من ک نساخت ولی پماد ضد سوختگی آردن درش زرده اون خیلی خوبه ب همه بچه ...

مرسی لطف کردی 

کرم برای سوختگی شامپو بچه من ازصابون برای حمامش اصلا استفاده نمیکنم صابون برای لباسش یا مایع لباسشویی دستمال مرطوب برای پای بچه اینا خیلی استفاده میشن بقیش زیاد کاربرد نداره

خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی
نه سودو کرم بهتره عین آب رو آتیشه پسر من یه بار از سوختگی پاش زخم شده بود زدم یه ساعت بعد پوشکش باز ...

مرسی ازت نمیدونستم اصلا این مارک هم هست 

2050

سلام عزیزم خوبی ببخشید من خواهرم مامایی میخونن 

بعد برای ازمون مراقب سلامت گفتن که دو مرحله ازمون یکی میری ی سری رفرنسی که خوندی رو ازمون میدی یکی هم مصاحبه اس 

تو اون مصاحبه چیا رو میپرسن؟؟ 

مسایل مذهبی هم میپرسن مثل مصاحبه معلمی که مثلا قران بخون دعا ندبه چیه 

و اینکه بخوان ته توت رو دربیارن تا استخدام کنن؟؟ 

سوال دومم این که اونایی که تو بیمارستان پرستار ماما هستن همون حقوق پرستارا رو میگیرن 

و حقوق کسایی که تو بیمارستان قرادادی کاز میکنن با اونایی که رسمین یکیه ؟

سلام عزیزم خوبی ببخشید من خواهرم مامایی میخونن  بعد برای ازمون مراقب سلامت گفتن که دو مرحله از ...

سلام ممنون 

مراقب سلامت دوتا مصاحبه داره.یکی مصاحبه علمی و‌روانشناسیه،یکی گزینش نهایی که دعا و قرآن و مستئل سیاسی و حجاب تو مرحله گزینشه.

ک اکه مصاحبه اول رو قبول شی میری واسه گزینش وگرنه رد میشی 

گزینش آموزش پرورش سخت گیر تره معمولا نسبت ب وزارت بهداشت باید مطالعه دقیقی داشته باشی ولی اگه مشکل حاد سیاسی اخلاقی داشته باشی ردت میکنن بیشتر 

پرستار یا ماما حقوقشون یکیه الان بستگی داره تو حکمت چی خورده باشه هر چی باشه حقوق همون رو میدن 

سلام ممنون  مراقب سلامت دوتا مصاحبه داره.یکی مصاحبه علمی و‌روانشناسیه،یکی گزینش نهایی که دعا و ...

یک دنیا ممنون ببخشید اخرین سوالمم بپرسم 

مامایی هم مثل پزشکی باید ۳۶۰ امتیاز جنع کنی که بتونی پروانه مطب بگیری

خواهرم هم دوس داره بیمارستان کار کن هم بعد این که بچه اورد و ازدواج کرد مطب بزنه اطراف شهر (اینجا اطراف شهر خیلی دور از محل زندگی ما نیست)

گفتم بپرسم ازتون باید امتیاز جمع کنه 

امتیازاشم مثل پزشکیه که مثلا تهران کرج اصفهان شیراز مشهد  همه یک سال ۳۰ امتیاز محسوب میشه یا بیشتر؟؟

یک دنیا ممنون ببخشید اخرین سوالمم بپرسم  مامایی هم مثل پزشکی باید ۳۶۰ امتیاز جنع کنی که بتونی ...

خواهش میکنم عزیزم 

راستش من از امتیاز بندی مطب خبر ندارم چون جایی ک من هستم منطقه محرومه و بدون امتیاز میشه مطب زد 

ولی شهرای دیگه آره امتیاز میخان ولی کمتر از پزشکیه و چند تا کارگاه شرکت کنه امتیاز میگیره ب اندازه کافی 

سلام عزیزم شبت بخیر ..

مادر حالشون خوبه؟؟

بهتر شدن ان شاءالله؟؟

آخه دیده بودم تاپیک زده بودید اتفاقا کلی هم دعا کردم براشون ..

گفتم بپرسم ببینم حالشون چطوره الان؟

تو را دارم و داراے جہانم🖤تموم آرزوم اینہ برم حرم دلم واشہ بگم دستت درست آقا دیگہ دستم تو دستاشہ  تعریف من از عشق ہمان بود کہ گفتم؛ در بند کسے باش کہ در بند حسین است🤞🏻یه صلوات مهمونم می‌کنی مهربون؟؟  اللهم عجل لولیک الفرج 🕊️

سلام عزیزم زایمان کردی؟

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
سلام مونیکا جان خوبی ؟ اره ۲ آذر زایمان کردم سزارین شدم 

ممنون گلم....ای جان بسلامتی تبریک میگم بهت😍منم ۴ آذر سزارین شدم

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
2051