2737
2739
عنوان

دور همی نی نی سایتهای متاهل

67 بازدید | 13 پست

سلام خانوما و اغایون بهترین و بدترین کار همسرتون چی بوده 

مثلا چیکار کرده که خیلی ذوق کردین یا خیلی دلتون شکسته ؟

انرژی مثبت💫

روز تولدم با اینکه شیفت بود و شب کار مرخصی گرفته بود شب بی خبر اومد خونه سورپرایزم کرد با کیک و گل و کادو😍😍😍

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
🥰عزیزم ایشالا همیشه سالم و سلامت با دل خوش کنار هم باشید 

قربونت عزیز دلم 😍😘😘

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2740
نه اعتیادداره😑

خب فدا سرت تو ک میدونی عاشقته هرچی میگی گوش میده 

آروم آروم با سیاست بهش بفهمون خیلی دلت میخاد ترک کنه وقتی ماشالله انقد عاسقته ب حرفات گوش میده مطمن باش اگ صبوری کنی کم کم سیاست به خرج بدی ترک میکنه 

انرژی مثبت💫
خب فدا سرت تو ک میدونی عاشقته هرچی میگی گوش میده  آروم آروم با سیاست بهش بفهمون خیلی دلت میخاد ...

خیلی سعی کردم نمیکنه یعنی نمیتونه الانم کرونا روبهانه کرده میگه چون معتادانمیگیرن😂

خیلی سعی کردم نمیکنه یعنی نمیتونه الانم کرونا روبهانه کرده میگه چون معتادانمیگیرن😂

نگا اگ زندگیت میچرخه و دستش ب دهنش میرسه ولش کن 

من پدر خودمم اعتیاد داره ولی خب از پس زندگیش بر میومد همه چیو دود نکرد 

توام اگ اینجوریه زندگیت میچرخه اخلاقشم خوبه دست کتک نداره اصن ب رو خودت نیار 

انرژی مثبت💫
نگا اگ زندگیت میچرخه و دستش ب دهنش میرسه ولش کن  من پدر خودمم اعتیاد داره ولی خب از پس زندگیش ...

دقیقا اینجوریه بخاطر همینم موندم اصلا به کسی بگم اعتیادداره باورش نمیشع